Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 30. -án tölti a 3....

Kisfiam 30. -án tölti a 3. hónapot. Tegnap játszottam vele és elkezdett kacagni, nagyon meglepődtem rajta, azt hittem idősebb korban szoktak kacagni. Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyém 27-én tölti a hármat. Ő kb. két hete szokott kacarászni. De szerintem még jobban tökélyre visz majd, ez amolyan kezdés. :o)
2012. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 10-én volt 3 hónapos. Ő is már pár héttel ezelőtt kacagott egyszer, mi is meglepődtünk. Aztán nem nevetett többet. Mostanában kezd "rendszeresebben" kacagni, egy pár napja, néha, "kőkemény meló" árán sikerül elérni, hogy kacagjon.
2012. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 2 hónapos és 3 hetes volt, pont újév napján, amikor akkorát kacagott, hogy majd kijött a könnyem a nevetéstől, olyan cuki volt. :)

Én nem gondoltam, hogy ez ritka eset lenne. Többek mondták, hogy 3 hó körül hangosan nevettek a babáik.

2012. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 3 hónapos kora körül produkált először igazi babakacajt.:) Azon a szón nevetett, hogy "brassói aprópecsenye", ez most komoly! :D Nem értettük, miért hangzik olyan viccesen, de sokáig mondogattuk neki, hogy kacagásra bírjuk! :)))
2012. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. aug. 21. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!