Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretője vagyok egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretője vagyok egy idősebb pasinak, néha szoktam hozzá menni, mikor senki nincs otthon. Viszont most utoljára meglepődtem (? )

Figyelt kérdés
Mondta nekem,hogy van egy szekrény,amiben a felesége meg a lánya ruhái vannak vegyesen,amit csak ritkán használnak,és ha gondolom nyugodtan válasszak egy nekem tetsző ruhadarabot,úgyse veszik észre.Nem értem:ha annyira ajándékozni akar valamit,miért nem vesz nekem újat?Vagy ennyire csórónak nézek ki hogy más ruháját hordjam? Nem választottam semmit,úgy csináltam mintha mi se történt volna,és eljöttem.Az oké,hogy még nem dolgozok,egyetemre járok,de ez azért több a soknál...Hogy viszonyuljak hozzá ezek után?
2012. jún. 20. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg több a soknál.. A pasi is, aki ajándékozgatja a neje ruháját a ribijének és az is, hogy ebben a sztoriban téged ez aggaszt leginkább...
2012. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Na pont erre mondják azt, hogy olcsó rib.nc
2012. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyám! Ez fájt!
2012. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
"ennyire csórónak nézek ki, hogy más ruháit hordjam?" Hát ha vagy annyira csóró, hogy más pasiját hordod, akkor valszeg ezt következtette rólad. Ennyire becsül. És bunkesz is.
2012. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van pénze, ugye?
2012. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Van pénze,persze,ezért se értem az egészet...
2012. jún. 20. 22:37
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Na hát akkor az ajándéka gesztus feléd, ami tükrözi, hogy kb mennyit is érsz számára. Egy használt rongyot és ez most nem metafora, hanem a valóság.
2012. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"Van pénze persze, ezért sem értem az egészet." Na, akkor erre még aludj egyet, és gondolkodj, hátha rájössz. Remélem azért már valami halvány fény pislákol az elmédben,hogy csak arra kellesz az idősebb ürgének,hogy legyen egy fiatal csaj,akit dughat, de ezen kívül szinte semmibe nem néz, mivel csak használt "rongyokat" adna neked.
2012. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nehogy már ő legyen a hibás te jársz pénzért egy családos férfihoz
2012. jún. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nemtom mennyi idős a fazon, de ez régen divat volt (mármint a használt ruha cserélgetés), mivel a szocializmusba nem nagyon volt normális árú a boltokban.
2012. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!