Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás babátoknak használt a...

Ekcémás babátoknak használt a Fenisitil csepp? Ha igen, mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Én egy nap kétszer adtam 3 cseppet,de nem segített.Nivea Sos krém tüntette el most a kezéről,meg a lábáról,de az arcán nagyon makacs,most a széltől még ki is sebesedett,szteroidossal kellett kenjem.
2010. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan krémet keressetek amelynek van cink oxid az összetételében.
2010. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én már nagyon sok mindent kipróbáltam, de csak egyre rosszabb.Már a szteroidos krém sem tünteti el.Nivea? A bőrdoki szerint nem szabad ilyenekkel kenni.Na de az ő kréme sem segített:-))Kipróbálom, legfeljebb jó lesz nekem.

Cink oxid?Nektek bevált?

2010. márc. 18. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is olyan durván száraz volt a kislányom arcbőre, és sok helyen meg ekcémás, és nekünk 3 nap alatt, napi kétszeri kenéssel elmulasztotta egy SANATOPIC nevű krém.

Annyira jó hogy újra finom puha a bőre, és nem mint a smirgli, most már csak napi egyszer kenem be tetőtöl talpig vele. Amúgy ez teljesen illatanyagmentes, nem irritál, direkt ekcémás bőrű embereknek jó, de testápoló, nem szteroid.

2010. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt a sanatopicot már többen dicsérték, kipróbáljuk, ráadásul ha jól tudom magyar termék
2010. márc. 19. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen magyar. Van is honlapja. Majd írd meg bevált e, visszanézek egy hét múlva!
2010. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kenegettem vele napi 2*, nagyon szép volt a bőre, aztán egy reggelre tiszta piros foltos lett, ott is, ahol eddig nem jött ki rajta.Szóval nem hiszem hogy nekünk bejött a sanatopic, most a Babéval probálkozom, bőrgyógyász javasolta.
2010. márc. 28. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!