Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ilyen a fogzástól?

Lehet ilyen a fogzástól?

Figyelt kérdés
kisfiam 11 hós. fogzik. ma vettem észre, hogy a füle mögötti nyirokcsomó az egyik oldalon meg van duzzadva, semmilyen más tünet nincs. a dokihoz elvinném, de ma már nem rendel. ügyeleten meg nem szívesen néznek ha csak úgy odamegyek. azért félek mert két hónapja volt egy gennyes fülgyulladása, nehogy megint.szerintetek a fogzástól nem lehet?
2009. júl. 24. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem ez a fogzástól NEM lehet.

inkább vidd ügyeletre, és ne foglalkozz vele, hogy bunkók :)

a fülgyulladás borzalmas...

inkább nyugtasd meg magad az ügyeleten

2009. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk a tarkóján volt mind a két nyirokcsomó bedurranva. elvittem dokihoz, azt mondta nem baj......2 hónapig ott volt. rengeteget szenvedtünk!!! állandóan a fogzásra fogta a doki....pedig nem attól volt.

elvittem magán dokihoz és ő rögtön rájött mi a baj. vírusa volt. már 2 hónapja!!!!!! ezt az állat...stb.doki nem vette észre. kapott 3 napig szurit és a nyirokcsomó is visszaállat a normális állapotába.

vidd el dokihoz!!!

2009. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!