Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fagyasszam le az...

Hogyan fagyasszam le az őszibarackot a babának?

Figyelt kérdés

Szerintetetk melyik a jobb?

-ha megháozom,kiszedem a magot és félbe vágom

-vagy ha pürésítem


talán az első variációval nem foglalok annyi hejet el a mélyhűtőben.

És ti még miket ajánlotok hogy tegyek el a babának??

Egyébként most 3,5hónapos.

Annyira nem szeretnék neki üveges ételt adni,jobb szeretném én készíteni neki.

És még egy nagyon fontos kérdés..miből hány kilót tegyek el???

Első babám így azt sem tudom majd hogy mennyit esznek meg a babák a gyümikből,és hogy azt hogyan!


Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!! :-)


2012. aug. 22. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én lekvárfőzéskor/paradicsombefőzéskor szoktam azt csinálni, hogy jégkockatartóba/jégkrémkészítőbe teszek a léből/püréből, lefagyasztom, és utána ki lehet nyomkodni, és berakni egy zacskóba, dobozba, vagy amibe jólesik. Szerintem érdemes csinálni jó sokat, főleg ősziből, mert ha a nyakadon maradna, akkor max. 2 óra alatt megfőzöd lekvárnak, s bár igazából én is kezdő vagyok, de úgy vettem észre, hogy gyümölcsből akármennyi elfogy.


Kisfiam (fél éves, csak anyatejes volt eddig) 2 nap után már simán benyomott napi 1 barackot! :)


Ezt a főzelékekkel is lehet állítólag, és én biztosan fogom is csinálni. Egy nap alatt megfőzök egy csomót, és adagonként lefagyasztom. Így a megspórolt időben játszhatok a babóval. :)

2012. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én meghámozva és kimagozva raktam el a barackot, de már megbántam. a lányom nem volt hajlandó megenni bármit is csináltam vele. Felengedés olyan furcsa volt az állaga, hogy nekem sem lett volna hozzá gusztusom. Összetörtem banánnal, de úgy sem ette meg.
2012. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!