Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bababolt az, ahova nem...

Milyen bababolt az, ahova nem férek be babakocsival?

Figyelt kérdés
Ma elmentem a közeli bababoltba babakocsival, gyalog (nincs autónk, a BKV-n kenguruval közlekedem) és nem tudtam bemenni a kocsival. Csak Aventes 3-as cumit akartam venni, mert a bukós tápszer, amit tegnap írt fel a gyerekorvos, nem fér ki a 2-en. Még bentről ki is szólt az eladó (aki amúgy a tulaj), hogy nem fér be! Egy darabig kint álltam, gondolkoztam, hogy mit tegyek. Majd hazajöttem. Annyira dühös lettem a tehetetlenségtől, hogy elsírtam magam. Majd pénteken, a férjem nem dolgozik, és elmegy a másik bababoltba, ahova szoktunk járni (ide többet természetesen nem megyünk). Teljesen kiakadtam, hogy ebben a dög melegben feleslegesen sétáltam egy órát!
2012. aug. 22. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, van ilyen. Röhejes, csomó vásárlót veszít. Megérdemli, ha ilyen.
2012. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már így, a gyereket oda adtam az eladónak fogja meg, össze csuktam a babakocsit, úgy befért az ajtón, majd bent kinyitottam, bele raktam a babát, és elüldögélt a kocsiban, míg szétnéztem.

Kifelé jövet ugyan ez volt!

2012. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

DM, Rossmann, Tesco, Müller ezeken a helyeken már láttam Avent cumit.

Valóban bosszantó, teljesen megértelek!!! :(

2012. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ikrek a kicsik, es nagyon sok helyre nem fer be. Pl. nagyposta,Lidl,Auchan-bol csak ott tudtam kijonni vele,ahol bementem,penztarnal nem fer ki. Rohej azert egy ekkora uzletnel, nem?Csak azt tudnam,hogy egy mozgasserult hogy kozlekedik ilyen helyen,mert akadalymentesnek kell lenni,nem?Legalabb a nagy boltoknak.?
2012. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ez eszembe se jutott, hogy szétszedjem. Valószínűleg az se lett volna túl jó, mert a mózes is elég nagy, meg az alja is, én elég alacsony vagyok, meg kövér, szóval nem tudom, hogy mentem volna így be. Dm-ben én még nem láttam, lehet megnézem, hátha, Tesco-ba tudom, hogy van, de oda is csak BKV-val tudnék menni és megmondom őszintén ebbe a dög melegbe nem kötöm magamra a gyereket, neki se hiszem, hogy jó, nekem meg főleg. Annyira nem sürgős a cumi, eddig is kibírta, még pár nap nem gond, csak az elv bosszant.
2012. aug. 22. 12:51
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen bolt, de ott egy teljesen normális gondolkodású hölgy az eladó. Ha hideg van segített bevinni a kocsit, aztán összebújtunk, mert az összes szabad helyet kitöltötte a jármű. Ha jó volt az idő kijött, megkérdezte mit szeretnék, kihozta megmutatni, ha kellett próbálni is segített, és kint kifizettem. Egy nagy üzlethelyiség bérleti díja is magasabb, de ha rugalmatlan az eladó annyi vásárlót veszíthet, hogy azt a keveset se tudja kifizetni. Én más boltokban is próbálkoztam ezzel a taktikával, soha nem volt gond. vagy a másik, a szomszédasszonyommal mentünk, neki is kicsi gyereke van. Egyikünk kint maradt a két kicsivel, míg a másik bement, aztán vagy megvettük, ami kellett a másiknak is, vagy cseréltünk.
2012. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én is a DM-ben vettem nagyon sok babacuccot, bébiételt is. Én ne várják már el, hogy szerezzek egy másik embert, aki kinn dekkol babával, aki esetleg ordít, mert nem lát, vagy hogy csukjam össze a kocsimat, ami esetleg teli van pakolva meg vegyem ki a babát. És nem is biztos, hogy van aki megfogja, lehet más vevővel is elfoglalva az eladó.
2012. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem ikrek a kicsik, es nagyon sok helyre nem fer be. Pl. nagyposta,Lidl,Auchan-bol csak ott tudtam kijonni vele,ahol bementem,penztarnal nem fer ki. Rohej azert egy ekkora uzletnel, nem?Csak azt tudnam,hogy egy mozgasserult hogy kozlekedik ilyen helyen,mert akadalymentesnek kell lenni,nem?Legalabb a nagy boltoknak.?
2012. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Ekkora lúzer eladót még a világ nem látott.....!!! Legalább megkérdezte volna, hogy mit kértek és kihozza neked! Ez a minimum azt hiszem. Én bizony beleírnám a panaszkönyvbe..
2012. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Meglepő, de sajnos tényleg van ilyen.

Bp-en a soroksári úton van egy bababolt, ahol kb. 10-15 lépcsőfokon kell felmenni a bejárathoz és elég meredek is. Na én csak néztem mikor odaértünk. A 12 kilós babakocsit nem fogom oda felcipelni a gyerekkel az tuti. (én nem használok hordozókendőt) Ha a férjem nem lett volna velünk be sem tudtunk volna menni.

Röhej hogy egy bababoltot is képesek ilyen helyre nyitni.

2012. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!