Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro Vector 4 Air típusú...

Espiro Vector 4 Air típusú babakocsival kapcsolatban tudtok NEGATÍV tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem! Mi nagyon szeretjük! Könnyen fordul, a súlya is könnyű, kinyitás, összecsukása is egyszerű. Jól felfogja a rázkódást a rossz utakon, bár a babák igazából azt szeretik ha rázza őket. :)
2012. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kersztfiamnak ilyen van és a mi chicco s3-unk után nagyon nem oda ment, ahová én akartam, de kis dögös darab amúgy :)
2012. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az olcsó kocsik között még jobb,d e egyébként elég vacak. Instabil és kicsi.
2012. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a legnagyobb bajom vele, hogy a bevásárlókosara semmitérő.Amúgy nagyon szeretem.

off: Utolsó!Érdekes, hogy egy százezres kocsit olcsónak nevezel.

2012. aug. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

SB2011, Te minden szerinted olcsó babakocsit lefikázol! Nem mindenkinek van pénze Stoke babakocsira, sőt, sztem ha lenne pénzem rá akkor sem vennék, mivel kb. 10 hónapig használja az ember aztán általában úgyis sétálni akarnak a babák. Felesleges 300 ezret kiadni érte! Igenis jók az Espiro-k. Vannak nagyon olcsó lengyel kocsik, azt nem hiszem, hogy vennék.

Első voltam.

2012. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs stokke kocsim, mert nekem nem jött be. Viszont anno nekem ajánlották az espirot és többször kipróbáltam és nagyon instabil és kicsi volt.
2012. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kicsi a bevásárló háló, gyakorlatilag nincs is. az egybe tologatós rész miatt viszont szatyor, táska se akasztható rá. a bevásárlás katasztrófa, cipelheted a kezedben. kicsi, tehát ha télen lenne 3-4-5 hónapos a babád, és akárcsak átlagos méretű is, nem fog már elférni felöltöztetve a kocsiban, se hosszában, se széltében. a sport része pedig ugyebár egybe dől, tehát az ilyen kis korban nem opció. a sportrész is kicsi, átlagos másfél éves (86-os méretet hordó) már kicsit felhúzza a lábait rajta
2012. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!