Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is sokat alszik a...

Nektek is sokat alszik a babátok ebben a hőségben?

Figyelt kérdés
7 hetes a kisfiam, és ebben a kánikulában szinte csak enni kel fel...kaja után rögtön bealszik büfi közben, és legközelebb már csak a következő etetésnél tér magához - 3 óra múlva. Ez ment tegnap és ma is egész nap, csak a esti órákban virgonckodott, akkor szemlátomást jókedvű volt. Tudom, hogy még pici, meg a hőség miatt lehet ez, de nem sok ez a mértékű szundikálás? Ja, és tápszeres, tehát étkezések között próbálom itatni, főleg a meleg miatt, de így elég nehézkesen megy...
2012. aug. 22. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Még pici, azért is alszik ennyit! Az én lányom is nagyon sokat aludt az elején és most is! Amióta ez a meleg van (van klímánk) nem nagyon bír aludni napközben! Úgy kell beleimádkoznom a kiságyba aludni! És így is fél óra mire sikerül elaludnia! 6hónapos és nehezen viseli a meleget! Viszont este rendesen fél7-7kor már benyomja a szunyát!!!! :) Lehet a melegtől is ez a sok alvás, itatni pedig én mindig kaja után itattam, amikor sokat aludt még! Az bőven elég! Ha pedig ébren van, kínáld meg mindig! De szerintem ne aggódj, ha ő így érzi jól magát, h ennyit alszik, te csak örülj neki! :)
2012. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen le vagyok döbbenve, hogy ma szinte minden házimunkát meg tudtam csinálni :D Tudod, az is baj, ha alszik, az is, ha nem :D
2012. aug. 22. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányom 4 hetes lesz, ő egész délelőtt ébren volt, aztán most egész délután alszik. Ő enni óránként kel, de kimerül hamar, így nagyon keveset eszik, (eddig 60-80ml-ket evett, vs 3-4 órát bírta, most a melegben 1,5-2 órát bír,és 20-40ml-ket eszik). azért nem aggódom, mert a nagyobbam is ezt csinálta a hőségben, de úgy érzem, este adok neki plusz tejet, mert tegnap éjjel is 2 óránként kelt, és elég rosszul viseltem:D
2012. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!