Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatom neki ezt a cumit?

Adhatom neki ezt a cumit?

Figyelt kérdés
Vettem a kisfiamnak MAM éjszakai cumit(soha nem találom meg a sötétben,gondoltam így könnyebb lesz ha világít),de az van rá írva hogy 6 hónapos kortól.A DM-ben és a Rossmann-ban is csak ilyen volt,vagy ez nincs is kisebb méretben?A kérdésem,hogy adhatom-e 4,5 hós fiamnak,a 6hós kortól való cumit?Köszönöm!
2009. júl. 24. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én várnék vele még egy hónapot biztos ami biztos. Nem nem viccből írják rá. Én is akarok majd ilyet.
2009. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodtan.semmi baja nem lesz.
2009. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha a kisfiad elfogadja adhatod.A 6 hós cumik a fogak növekedése miatt és a szájpadlás miatt másképp vannak kialakítva és nagyobb ,más alakú a cumi része.
2009. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hamarabb adtam a nagyobb MAM cumit neki.Ha elfogadja semmi baja nem lesz tőle.és hamarosan "belenő" úgyis :)))
2009. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!