Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszi meg a főzeléket?

Miért nem eszi meg a főzeléket?

Figyelt kérdés
6 hós mult a babám.már egy hónapja hozzátáplálunk.A reggelit és az ebédet már nagyon szépen ki is váltottuk.de pár napja nem eszik főzeléket.reggelire a gyümölcsöt azt igen,de délben a főzektől fintorog és egy kanálall se hajlandó enni.késöbb ha próbálom akkor se csak el kezd sírni.én főztem neki eddig,de azt se eszi meg ami bolti.Mi lehet a baj?mivel próbálkozzak?
2009. júl. 24. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

SZia!


Lehet, hogy a meleg miatt nem kell neki most a főzelék. Az én lányom is alig eszik napok óta szilárd kaját, csak a gyümölcs kell neki...

2009. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Szia!Próbálj meg rakni a főzibe egy kis cukrot hátha jobban megeszi.én ezt csinálom,és bevált.viszont ha így sem kell neki akk meg reszelj,vagy turmixolj neki almát banánnal,és reszelj hozzáegy kis baba piskótát.ez is nagyon laktató.
2009. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyém sem eszik kb 2 hete és mindenki azt mondja, hogy a meleg miatt van!
2009. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez van pár napja.Nem akar főzeléket enni,csak tápszert inni.Remélem,hogy hamarosan visszaáll a régi kerékvágásba,mert nagyon szeretett enni!
2009. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Detto! Pár napig még ment úgy a dolog, hogy őszibarackkal kombináltam (nagyon gusztusos volt a cukkini barackkal), de aztán már azt sem fogadta el. Én is a melegben bízom!
2009. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!