Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívót használó anyukák,...

Orrszívót használó anyukák, csak akkor használjátok, ha náthás a baba, vagy a száraz pörkösebb dolgoknál is? Mert ugye azt is ki kell szedni valahogy.

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

csak ha náthás

a szárazakat kézzel, vagy fültisztítóval :)

és néha befújok tengervizes sprayt, hogy ne legyenek a szárazak :)

2009. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a tengervizes sprayt használom. Sokszor kijön magától is, néha meg fülpiszkálóval piszkálom ki.
2009. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk minden fürdésből elég "vad" pancsizás szokott lenni tehát ha van is valami az orrában akkor törülközés közben elő-elő bújnak a bubusok :) amúgy ha nem akaródzik kijönni akkor rásegítek fülpiszkálóval, bár azt a fiam nagyon de nagyon nem szereti:)
2009. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, mi használjuk 2-3 naponta, méghozzá úgy, hogy először befújok Sterimar-ral (itt már sírás...), az szépen fellazítja a szilárdabb dolgokat, aztán rámegyek az orrszívóval.
2009. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinte mindennap kell használni 5hónapos kislányomnál, mert ilyen fehér nyúlós dolgok vannak az orrában és mindíg ki kell szívni. Egyszer pár napig nem láttam, utána meg nagy vizsgálások közepette rátaláltam egy szárazabb darabkára. Orrspray nem volt itthon, ezért pár csepp anyatejet tettem mindkét orrlyukába. Nézett nagy szemekkel, de nem sírt. Utána nagyon könnyen ki tudtam szívni a nózit.
2009. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!