Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi kérdés. Segítség...

Babakocsi kérdés. Segítség kéne. Mi lenne a nekünk való?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos babánk. A babakocsi mózesét már kinőtte a picúr, és a sportülésbe pedig még nem igazán lenne kényelmes neki. Tudnátok ajánlani valami olyan babakocsit ami jó lenne erre a pár hónapra, amíg a sportülésbe belenő? Amibe tud feküdni hason, ha aludni szeretne, de mondjuk kicsit dönthető is a támlája, hogy pl fél évesen ki is lásson belőle, ha szeretne? Köszönöm!!!
2012. aug. 23. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Vízszintesig dönthető sport kocsit keress.
2012. aug. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos nem tudtok két hónapot kihúzni a mózesbe? nekem nagy babám volt, de 8-9 hós koráig bőven elfért benne...Esetleg vegyél a mostanihoz egy nagyobb mózest. Jól jönne az még a télen, abba jól be lehet bugyolálni.

Nekem több mint egy éves koráig aludt a mózesbe télen kint. igazm akkor már szűkösebb volt, de ő szerette.

Biztos nem jó neki?

2012. aug. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos nem, mert elèg pici a mózes.. Már most végigér. Persze a lányom sem apró :) de akkor a sport kocsiknál körülnézek. Csak eddig nem találtam olyat amihez oda lenne írva hogy teljesen dönthető, csak annyi, hogy 3 vagy 4 pozícióba állatható...
2012. aug. 23. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!