Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Coletto Austin 3 babakocsi...

Coletto Austin 3 babakocsi tulajdonosoktól kérdezem, nektek is ferdén áll a mózes a vázon? Nem értem miért nem vízszintes, pedig annak kéne lennie. Típushiba lenne?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem állt ferdén. Viszont a kerekei nagyon szétálltak, csutkára koptatta a gumit, ezért visszavittem a vázat és szó nélkül kicserélték. Mennyire áll ferdén? Nem tudsz képet feltenni? Küldheted priviben is.
2012. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen kocsim volt és semmi probléma nem volt vele!!!Se a mózessel,sem a kerékkel...
2012. jan. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és bocs a késői reagálásért. Kívülről nemigen látszik, hogy ferde, ezért fel is hagytam a fényképezéssel, viszont belül nem vízszintes a szivacs, a baba fej részénél alatta van az állítható háttámla ugyebár. Arról nem is beszélve, hogy emiatt a derékrésznél milyen kényelmetlen lehet. Jó vastag pléddel ha kibélelem, talán nem érezhető.
2012. febr. 7. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:

2.vagyok


Akkor Neked valami új típus van,mert az enyémnek nem állítható a mózesben a fejtámla:(

2012. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!