Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyünk babahordozót ikreknek...

Vegyünk babahordozót ikreknek ha tudjuk h úgysem fogjuk azzal szállítani őket?

Figyelt kérdés
Tudom h ez így hülye kérdés,de használható még másra a lakásban pl. h ücsörögjenek benne,etetés,stb.?Nincs autónk,kézben pedig biztos nem fogjuk cipelni őket.
2009. júl. 24. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs autótok akkor fölösleges! A pihenőszék is megteszi ücsörögni,feküdni és még etetni is lehet benne őket.Jóval olcsóbb,mint a hordozó.Egy hordozó áráért megkapjátok a két pihenőszéket.Mármint,ha megfelel a használ.A teszveszen és a vaterán is árulnak.Én is itt vettem anno a kisfiamnak és a napokban itt adtam el,mert már kinőttük :)))
2009. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: a pihenőszéket is tudod lakáson belül hozni-vinni,van füle :)))
2009. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt mindkettő,de a pihenőszék annyira nem jött be(amugy nekünk sincs autónk)

Hordozóban etettem,és abban vihettem magammal a lakásban is.

Akkor is jol jön ha ismerős elvisz minket vhová(kéthavonta 1x,hisz nem várhatom el h neki legyen a kocsiban hordozó,és anélkül nem tudna utazni velem a babám.

(nem mellékesen mi hintának is használjuk,ajtófélfára van feltéve hintakötél és azzal)

2009. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy egész pici korukban nem tesz jót a gerincüknek, ha sok időt töltenek a hordozóban. Szerintem ezek funkciója elsősorban (s szinte kizárólagosan) a személygépkocsikban az esetleges ütközés során biztosított védelem. A Travel Systemmel ellátott babakocsi+hordozó is - szerintem - nem arra van kitalálva, hogy abban sétáltassa az anyuka a babáját. Ha autóval utaznak, s pár percre be kell szaladni valahova, praktikus, mert nem kell kivenni a babát az ülésből, át a babakocsiba, hanem elég rápattintani a vázra. De nem órák hosszat abban sétáltatni. Arra ott a babakocsi, amiben vízszintesben feküdhet a baba.

Én a helyetekben akkor inkább pihenőszéket vennék, az talán nem káros a gerincüknek, s esetetekben ugyanazt a funkciót (üldögélés, nézelődés, játék) betölti.

Arra az esetre, ha mégis kocsival utaztok (nyaralni, látogatóba, taxival stb.), ha jól tudom, néhány bababoltban bérelhető hordozó akár egy napra is.

2009. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ok, de ha mégis viszitek valahova autóval őket (pl orvoshoz), akkor hordozó nélkül veszélyes, másrészt megbüntet a rendőr.

vegyetek használtan, vagy kérjetek kölcsön, sose lehet tudni.

nekünk sincs autónk, de volt többször olyan, hogy orvoshoz kellett vinnem taxival, zuhogó esőben.

2009. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én abban sétáltattam a babámat,semmi különbség nincs hogy valaki autókázik vele vagy sétál.Ugyanugy ül benne a baba.És ha annyira ártalmas lenne,nem engednék.

Itt védve van oldalrol a baba,pihenőszékben nincs oldalt semmi,fél évesen abbol simán kifordulhat

2009. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

17.25,és 17.40-es vagyok:

egy jobb pihenőszék annyiba kerül mint a hordozóból az átlag fajta.(és pihenőszékben mégse tudtok autózni ha ugy adódna váratlanul)

2009. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én is napok óta éppen ezen filózok h pihenőszék v hordozó,s valóban a vaterán,teszveszen kutakodok.Úgy tűnik a hordozó jobb választás,mivel abban tényleg ha kell tudunk autózni is.Eddig nemigen gondoltam h kell nekünk ilyesmi,de aztán ha jobban belegondolok,ikreknél pláne kell,pl.amíg az egyik nálam van,addig a másikat is biztonságban kell tudni..Viszont az árakat nem értem,nekem úgy tűnik,újonnan mindkettő nagyjából egy árban van,használtan viszont a hordozó olcsóbb mint a szék.
2009. júl. 24. 18:59
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem használtan azért olcsöbb a hordozó, mert abból jóval több van, azt szinte mindenki vesz. Pihenőszéket nek. Nekem mindkettő volt, a lányom a pihenőszéket utálta.
2009. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nek=nem
2009. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!