Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyünk babahordozót ikreknek...

Vegyünk babahordozót ikreknek ha tudjuk h úgysem fogjuk azzal szállítani őket?

Figyelt kérdés
Tudom h ez így hülye kérdés,de használható még másra a lakásban pl. h ücsörögjenek benne,etetés,stb.?Nincs autónk,kézben pedig biztos nem fogjuk cipelni őket.
2009. júl. 24. 17:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan pihenőszékünk van, amibe be lehet kötni a kislányomat, így nem mászik ki belőle. Most 5 hónapos, nagyon szereti.
2009. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó:minden pihenőszékbe be lehet kötni.
2009. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Előzőnek:


Ezt én is tudom, 17.40-esre reagáltam aki ezt írta: "Itt védve van oldalrol a baba,pihenőszékben nincs oldalt semmi,fél évesen abbol simán kifordulhat"


De azért köszi a felvilágosítást.

2009. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolso:az előző is én voltam a 17.40es.(bocsi nem irtam oda)

nem mindegy h 3 v. 5 pontos az öve a pihenőszéknek.Nekünk csak deréknál volt 3 pontos és abbol simán kitornázta magát.(hordozónál ugye meg ott van a hordozó oldalfala,és azért ez mindig másabb mint a pihenőszék)

Vannak persze szinte kagylószerü pihenőszékek is8vagy inkább hintafunkcioval ellátottak,de az meg baromi drága)

2009. júl. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsónak: (Én vagyok az előző!) :) Nekünk csak 3 pontos az öve, remélem nem fog kifordulni belőle. Köszi a felvilágosítást :)
2009. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha nyugis a baba akkor nem hiszem.:))

"elözö" voltam:))

(pihiszéket épp ezért eladtam,de a hordozót tudjuk még használni)

2009. júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!