Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki Pampers Premium Care...

Aki Pampers Premium Care pelenkát használt és az ár miatt váltott, mit vett utána, amivel megvolt elégedve?

Figyelt kérdés
Ha nem akciós 3990-4990 egy csomag! Nagyon Drága, persze megéri, mert mi elégedettek vagyunk, most a 2-es csomagot használjuk! Van ami minőségben ezt megközelíti, de olcsóbb?
2012. aug. 23. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi is ugyan ezt a márkát használjuk;igaz mi már a 4-es méretnél járunk.Hát el kell keserítselek:mi majdnem hogy az összeset kipróbáltuk,de kivétel nélkül a nyomába sem érhettek (annak ellenére,hogy sokat nagyon dicsértek az anyukák).Volt amelyik csomósodott (DM-es,és ezt nagyon dicsérték amúgy),volt amelyik átázott (DM-es szintén,Libero),volt amelyik olyan merev volt,hogy kidörzsölte a kisfiam combját...de sorolhatnám.Sajnos nagyon drága,ez tény.De ha van akcióban (és általában van valamelyik drogériában vagy hipermarketben),akkor én többet veszek.Ugyan megterhelő anyagilag egyszerre többet kiadni érte,de jobbat nem tudtam kitalálni.

Én feladtam a kísérletezgetést.

2012. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt végigzongoráztam,hátha találok ilyen minőségű pelenkát olcsóbban,de nem jártam sikerrel:(Ami vékony volt az csomósodott,amelyik nem az meg olyan vastag és széles volt,hogy kidörzsölte a kis combját.Maradok a Pampersnél
2012. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi is ezzel kezdtünk, de drága volt. Azóta a zöld Pampers amit használunk, és teljesen jó az is, semmi gondunk vele. A többi nekünk se vált be.
2012. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ép most panaszkodom rá ,mert nem olvastam a kérdésed.A napokban vettem és valami irtó vacak az aktív bébihez képest.Most 3200 Ft a müllerben.Mitől prémium?
2012. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A Pampers minden eddiginél szárazabb és vékonyabb pelenkája.

Új, egyedülálló Drymax pelenkamag .

a korábbi Pampers pelenkákhoz képest 20%-kal vékonyabb .

2012. aug. 23. 23:39
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor marad ez! Mi is egyszerre veszünk 2-3 csomaggal, de gyorsan fogy :/

Köszönöm szépen

2012. aug. 23. 23:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Tényleg véknyabb de nem bír több pisit ,sőt.A sárgával közel azonos ami a spórolós változat...
2012. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Lehet kipróbáljuk majd azt is!
2012. aug. 23. 23:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Pampers Active-ra váltottunk,majd később Liberóra.A DM Babylove pelusa is jó volt,de mikor megújult onnantól kezdve nem vettem többet,örültem,hogy az az egy csomag új elfogy.
2012. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én Huggiessal kezdtem a lányomnál,aztán Pampers active baby,Lidl-s pelus,mint 3-as méret szintén bevált,4es méretnél a huggies,utána megváltozott a huggies s 25 hós koráig az active baby volt a nyerő.

Fiamnál megint huggies 1-es,aztán pampers sleep&play.Sajnos nekem az active baby drága lett.Most amelyik olcsóbb azt veszem( sleep&play,Happy bella vagy Lidl Toujours).

De az active baby számomra az első osztályú.

A premium care-t 1x próbáltam és számomra iszonyú rossz!

2012. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!