Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek négy vagy annál több gyereke van?

Figyelt kérdés
Hogyan boldogultok a mai világban anyagilag? És hogy bírjátok a gyerekeket fizikailag? Van segítségetek?Mekkorák a gyerekek? Mindig is ilyen sok gyerekre vágytatok? Mit mondanátok másoknak, merjék vállalni a 4.-et vagy többet akár?
2012. aug. 23. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan csak egy 10 hós van én 33 éves vagyok

de húgom most várja a negyediket 32 éves

a gyerekek 9, 7, és 3 évesek, novemberben érkezik a negyedik baba

nekem mindenképpen példaértékű, és itt az egész család összefogására szükség van

úgy a gyerekek segítségére, mint a távolabbi rokonokéra értem ezalatt nagyszülők, tesók

szerintem minden segítséget meg kell adni

mer nagyon dicséretes amit tesznek

anyagi gondjaik nincsenek de ha egy szabad hétvégére vágynak a szülők mi örömmel segítünk ebben

2012. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

4 gyerekem van.7,5 éves,4,5 éves,2 éves,és 4 hetes.

Anyagilag elvagyunk,nem mondom,hogy a szüleimen élünk,de elég sokat segítenek nekünk,a férjem dolgozik,és én itthonról fordítok.Amit én keresek az szigorúan félretett pénzünk.Nyaralni is el tudunk menni.Segítségem van,de nem sok,igazából,hetente kétszer átjönnek a nagyszülők,ilyenkor egyszer ellépek egy kicsit,másszor pedig ők viszik el,én pedig pihenek.Mindig ilyen nagy családra vágytam,szerintem ez a legcsodásabb dolog,ami az emberrel történhet,még simán bevállalnék kettőt,de anyagiak miatt nem.Szeretném őket szépen felnevelni.Ha anyagilag megteheti valaki,akkor bátran vállaljon negyedik picurt.

2012. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

30 éves vagyok, 5 gyerekem van (5.5 éves ikrek, 3.5 éves, 22 hós, 6 hetes). Anyagilag és fizikailag is nehéz, semmi segítségünk nincs, se nagyszülők,se rokonok, ismerősök, tényleg semmi.

A következetesség és bizonyos mértékű szigorúság, és persze a rengeteg szeretet a legfontosabb a nevelésüket illetően, és akkor kordában tarthatók a hétköznapok. Az anyagiak terén pedig az átgondoltság, tervezés amit megemlítenék, de semmiképpen nem őrült spórolás, mert ez nem vezet sehová szerintem.

Nem vállaltunk volna ennyi gyereket, ha a férjemnek nem lenne egy jó és keresett szakmája (kétkezi munkás, nem kell semmi extrára gondolni), és nem lennénk még most is szerelmesek egymásba (6 éve ismerjük egymást)

2012. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 gyerekem van: 10,5 éves,9 éves,6 éves,3 éves,18 honapos. Én 34 éves vagyok, a férjem 39. Segitség egyáltalán nincsen, anyagilag birjuk. Nem élünk luxus körülmények között , de nem is nélkülözünk. Én mindig is sok gyereket szerettem volna.
2012. aug. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tegnap 23:48

Bocsi, de ha 6 éve ismeritek egymást, akkor a legnagyobb gyerekek hogy lehetnek 5,5 évesek? :)

2012. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Válaszolnék a kérdésre:


Pont most aug - ban lettek 5.5 évesek az ikrek(februáriak), mi pedig 6 éve és 4 hónapja ismerjük egymást (áprilisban ismerkedtünk meg, május végén estem teherbe)

2012. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem semmi :-)
2012. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!