Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos baba támaszkodva ül?

5 hónapos baba támaszkodva ül?

Figyelt kérdés
Lehetséges?Fordult elő valakinél?
2012. aug. 23. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes. Hogy ült fel?
2012. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen az enyém is ül egyedül is ha felültetem megül elég sokáig de magától nem tud felülni.Négykézláb hintázik néha 1-2 térdhúzással halad előre de inkább hátra.Ababakocsiba fektetni nem is tudom csak ha alszik mert kitámasztja magát a karjával és ül.
2012. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gabszem ***** válasza:
Az én kislányom is 5 hónaposan ült fel először magától a babakocsiban. Támaszkodva tudott ülni.
2012. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az enyém fél évesen állt, 9 hónaposan szaladt. úgyhogy lehetséges simán.
2012. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Kisfiam szinten 5 honapos es ugyanezt csinalja. Amiota rajott arra hogy ucsorogni is lehet azota sehogy sem akar lenni, csak ulo helyzetben. Volt hogy mar o is felhuzta magat, altalaban valamiben megkapaszkodott. Ha csak ugy fekszik akkor kell neki a kezunk segitsegnek, egyebkent nem mindig sikerul neki felulni.
2012. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az én babám négy kézlábból ül ki oldalra. A kezén támaszkodik és így csücsül.Nem akartam elhinni mikor megláttam, hogy mit csinál.Mondjuk már a négy kézlábat se nagyon.:)

Köszi a válaszokat!Ügyik a babáitok :)

2012. aug. 23. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Én babám is 5 hónaposan kezdett el négykézláb állni és rá pár napra mászott is! Támaszkodva ülhet. Nálunk 6,5 hónaposan már támaszkodás nélkül ült.
2012. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!