Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka kérdés? Pampers .

Pelenka kérdés? Pampers .

Figyelt kérdés

1 éves a kislányom és a kórházban liberot adtak , nem vált be ,ahogy hazajöttünk váltottunk pampers aktív bébire.Ez nagyon jó volt.Időnként ha kevesebb pénzünk volt vagy nem volt akció,vettünk sárga papperst , rossman és aldi sajátmárkás pelust, ezek sem rosszak.

A minap akciós volt a prémium pampers , gondoltam kipróbálom.Hát nagy csalódás ,rosszabb mint a sárga papmers Hamar megtelik pisivel és esik le a gyerekről.Mitől prémium minőség ez és ,csak az ára miatt.Volt valakinek más tapasztalata ezzel?



2012. aug. 23. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a fehér Pampers nagyon bevált addig, amíg nem mozgott össze-vissza a fiam, illetve amíg csak anyatejes volt, vagyis kb. fél éves koráig, talán egy kicsit tovább. Utána váltottunk active baby-re, majd amikor már ment Liberot használtam, mert a Pampers mindig leesett róla. Nekünk viszont a sárga Pampers nem jött be, egy kalap kaki volt, alig vártam, hogy elfogyjon.
2012. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tudom hogy minden babának más a jó.De semmi extrát nem találok a sárga és e között.Sőt a sárga jobban bírja a pisist kakit :( nem arról van szó hogy kifolyik hanem , hamarabb kell cserélni és nem áll meg rajta annyira ,olyan silányabb tapintásra is. Azt hittem minőséget veszek ...

sajnos a kék nem volt akciós az a legjobb nekünk

2012. aug. 23. 23:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi pont a fehéret imádtuk, de az ára... Nekünk nagyon bevált. Vékonyabb, mint a többi, jobb. De mi már épp leszokunk a pelusról, így az olcsóbb is megteszi, mivel pár csepp megy a pelóba és már reggel úgy kelünk, "Anya bimbi" :)
2012. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha van felétek dm, akkor miért nem ott veszed 25%-os kuponnal? Úgy azért megéri, főleg ha van nagy dobozos.
2012. aug. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nincs ilyen kuponunk :(

Nem regisztráltam a babaprogramban de aki igen az most írta hogy nem kapott ilyet a csomagban...1 éves babával lehet még,és érdemes e?

2012. aug. 24. 00:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónapos, csak a sárga Pampers-t használjuk, én nagyon elégedett vagyok vele. Jól bírja a pisit, és nem folyik ki semmi. Ha nincs kaki, négy órát is kibír a pelus, vagy többet. A Premium Care-t egyszer próbáltam, valamiért nekem sem tetszett annyira, mintha más lenne az anyaga, és a minták sem olyan szépek rajta.
2012. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A fehér "premium care" szerintem is nagyon gagyi vacak. Sárgát szoktam venni, bár nem a kedvencem az sem, viszont a kékkel kapcsolatban nagyon rossz emlékeim voltak az első babámmal, és még drága is. Sárgával semmi gondom egyébként.
2012. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem ezt a fajta pelenkát. Nem jó, hogy nem gumírozott a dereka, sokszor lecsúszik a babámról, és olyan is volt már, hogy a derekánál folyt ki a cucc.

A Liberotól meg kiütéses lett.

Szerintem a Huggies a legjobb minden szempontból. Csak picit kisebb, mint a többi pelenka, előbb kell méretet váltani.

2012. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem kell regisztrálnod a babaprogramba a 25%-os kedvezményhez,ha van DM aktív beauty kártyád akkor az azon lévő pontokért cserébe tudsz 50 v. 150p.-ért kuponfüzetet kiváltani,ezekben 25% kedvezménnyel vásárolhatsz meg egyes termékeket ill a 150p-ban 15%-os végösszegi kupon is van.

A bababónuszba 3 éves korig lehet regisztrálni és időszakonként kapsz kuponfüzetet amiben különböző babás dolgokhoz vannak kuponok,többek közt pelenkára is.


A Pampers Premium Caret mi újszülött korban használtuk és nagyon jó volt,később az Active babyt használtunk ez jó is volt egészen 9hós koráig,utána már váltottunk Liberóra mert a Pampers reggelre átnedvesedett.A sárga Pamperst a 3-as méretben próbáltuk,de alig vártam,hogy elfogyjon,mivel a fogzásos hígabb kaki totál kifolyt belőle,a Liberó erre is megoldást nyújt.Most 1 éves a lányom és jelenleg 4 foga jön egyszerre és bizony van híg termék bőven,de az 5-ös Liberó eddig jól vizsgázik.

2012. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi a premium care-t használunk, fél éves a lányom, nagyon aktív baba, és nekünk nagyon beválik ez a pelus. Gyönyörű a feneke, nem folyik ki a kaki, nem is nedvesedig át reggelre. Próbáltam más pampers-t is, és Liberot is, de azok nem váltak be ennyire. Mi nagyon szeretjük a fehéret, csak olyat veszek, még ha sokkal drágább is, mint a többi. Én is amúgy DM kártyával veszem 15 vagy 25%-os kedvezménnyel.
2012. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!