Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka kérdés? Pampers .

Pelenka kérdés? Pampers .

Figyelt kérdés

1 éves a kislányom és a kórházban liberot adtak , nem vált be ,ahogy hazajöttünk váltottunk pampers aktív bébire.Ez nagyon jó volt.Időnként ha kevesebb pénzünk volt vagy nem volt akció,vettünk sárga papperst , rossman és aldi sajátmárkás pelust, ezek sem rosszak.

A minap akciós volt a prémium pampers , gondoltam kipróbálom.Hát nagy csalódás ,rosszabb mint a sárga papmers Hamar megtelik pisivel és esik le a gyerekről.Mitől prémium minőség ez és ,csak az ára miatt.Volt valakinek más tapasztalata ezzel?



2012. aug. 23. 23:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Érdemes még regelned a bababónuszba, én az újszülöttemmel és a 2,5 évesemmel is regisztráltam, 3 éves korig lehet. Mindkét gyerekre megkaptam a csomagot, abban volt 15%-os végösszegi kupon, 50%-os C&A kupon, Libero, Huggies, Dm-es pelus kupon. Plusz ha kiváltasz egy 50 pontos kuponfüzetet, abból felhasználod a 25%-os kedvezményt a pelenkára, meg még a 15%-os végösszegit is, akkor 40%-al olcsóbb a pelus.
2012. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Óh, de sajnálom hogy neked nem vált be.

11 hós a fiam. Éjszakára használjuk, mert szerintem baromi drága! :-S Este 9-től van hogy reggel 9-ig rajta van, mert ha alszik én nem keltem fel egy peluscserére sem. Borzasztó mennyiségű pisit elbír neki! Mikor reggel kiveszem alóla vagy 2 kg. ;-) Nagyon nehéz tényleg. Sose volt pisis baleset vele. Kaki téren nem tudom mennyit bírhat, nappal másfajtát használunk. ;-)

2012. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó , a müllerben nektek nem érné meg 50 Ft/ dbra jön ki a héten akciós és nem hiszem hogy elkapkodják mert folyamatos termék?
2012. aug. 24. 17:16
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kuponos felvilágosítást , belevágunk :)
2012. aug. 24. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!