Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség kéne? Volt már...

Segítség kéne? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sajnos el fogyot a pelus márcsaK 2DB sajnos el számoltam magamat. És csak pénteken lesz lehetőségem pelust venni. Az a baj hogy addig nem tudok mivel pelusozni. Mondjuk van textil pelenkám de avval még nem pelusoztam de neilonom sincs amivel védeném a textil pelust hogy ne fojon ki a pisi vagy a kaki. Milyen megoldások vannak? Volt már valaki ilyen helyzetben. Kb. 1000ft-om van abbol mit tudok ki hozni hogy ki bírjuk jövőhét péntekig? Sok pelust nem tudok belöle venni?


Nem oda illő szavakat kérem mellőzék.



2012. aug. 24. 09:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ismerősöd akitől tudnál addig kölcsönkérni? akár pelenkát? Ha más nem akkor marad a textil pelus. Mennyi idős a babád?
2012. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Pont most lattam egy ujsagban talan 1euros uzlet lehetett pelenkat darabra, ezer ft ert ott tobbet tudsz venni.
2012. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
ismerösöd babrátnöd és védönö tud segiteni ha megszorultál
2012. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
A védőnőknek is szoktak beadni anyukák! Kérdezz rá
2012. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
milyen idös a gyermek? mert ha nagyobb 2 év körüli bili udvar pisi kaki
2012. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
10 hónapos lesz a fiam. Sajnos nem tudok kölcsön kérni.
2012. aug. 24. 09:07
 7/33 anonim ***** válasza:
akkor irány a védönö ö tud segiteni ebbe ne aggodj nem fog rád csunyán nézni azért van hogy segitsen
2012. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Szóval ha jól értem egy hétr kéne ezre forintból pelust venni.

Elsőre azt ajánlottam volna hogy vegyél 10dbos pelusból 2 csomagot, de gondolom az nem elég egy hétig.

Nem tudom milyen márkáknak van, a cba-ban szokott lenni cbs-a 10db-os.

De sajnos más megoldás tényleg nincs, csak az hogy ha tudsz kölcsön kérsz, esetleg a helyi családvédelmi szolgálathoz menj le.Vagy tudnak adni ők pelust, nálunk legalábbis bevált szokás hogy ha valakinek marad egy méretből sok, azt leadjuk és ők oda adják a rászorulónak.

Esetleg tudnak adni úgy pénzt, hogy egy csomag pelus árát és akkor arról számlát kell vinned.

2012. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Utolso helyesen mondja cselekedj aképp
2012. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Most költöztünk el az új helyre 2kb hete és beszéltem vele hogy mikor jön ki hát elég soká. De nagyon sok dolga van és nem igazán ér rá meg nem tudom még sajnos mi merre van nem ismerem a környéket.
2012. aug. 24. 09:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!