Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a "szerelmi háromszög" helyzetben?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve, mikor elkezdtem játszani egy számítógépes játékkal, megismerkedtem ott egy fiúval, akivel nagyon nagyon jóba lettünk és nagyon tetszettünk egymásnak, kb 2 hónap múlva találkoztunk is, azóta nem, mert én külföldön élek, Ő pedig Magyarországon lakik, és én nem igazán járok oda. Nagyon kedveljük egymást, lehet, hogy Ő már szerelmet érez, én nem, csak azt, hogy ebből lehetne több is, mint barátság. Viszont azóta találkoztam egy sráccal, aki itt lakik ahol én, én nagyon megdobogtatta a szívem, Ő is szeret engem, de én nem tudom, hogy hogyan mondjam ezt meg a "netes" srácnak.. Nemrég kiraktam egy közös képet az "új fiú"-val, és tisztára kiakadt, két napig nem beszéltünk, nekem nagyon hiányzott, rosszul éreztem magam miatta, és mikor utána rámírt, kérdőre vonta a képet én pedig azt mondtam neki, hogy semmi nincs köztünk. Tudom h csúnya dolog, de nem tudom, hogy mondjam meg neki az igazat :( Hogy mondjam el neki, hogy találtam valakit.... Nem akarom Őt megbántani, mert nagyon kedvelem és szeretnék vele jóba maradni, de tudom hogy ha elmondom, akkor öszetörik teljesen, és nem fog velem szóba állni :'(

Mindig rámír, hogy szeret és szeretne velem újra találkozni.... Egyszerűen nem tudom mit tegyek, nem voltam még ilyen helyzetben :S


19/L


2012. aug. 23. 04:57
 1/1 anonim válasza:
100%
Mivel te külföldön vagy és nem is nagyon jársz haza, szerintem ez már veszett fejsze nyele...túl nagy a távolság köztetek és nem működne a dolog.Nyugodtan hivatkozhatsz erre,hiszen igaz is.A másik srác viszont ott van veled, a közeledben.Tényleg nehéz dolog nem megbántani,a "netes" srácot, de akárhogyan is mondod el neki egy darabig tuti ki lesz akadva,de ha értelmes megérti, hogy így nem lehet kapcsolatban élni,hogy több száz km a távolság köztetek, nem pedig csupán 50 km.De neked is előbb el kellett volna mondanod neki, mielőtt kirakod azt a képet.Így lett volna fair,ha már "összegabalyodtatok". Egyszerűen írj le neki mindent, itt nincs az,hogy hogyan.Így is úgy is megsértődik.
2012. aug. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!