Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fajta, gyártmányú...

Milyen fajta, gyártmányú felvágottat eszik 1 éves babád? Mindennap kap vagy milyen gyakran?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Amilyet mi. Mi sem eszünk ilyen olyan gazdaságos felvágottat. Inkább nem is veszem meg, de ha mégis akkor minőséget. Kemencés, Pick esetleg Zimbo


A gyakorisága változó. Van olyan amikor minden nap, de van, hogy hetekig egyáltalán nem.

2012. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most 2 éves, de azt evett akkor is mint mi.

Általában pick párizsit majszol(t) :-)

2012. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanultam gyermekétkeztetést, amhol kihangsúlyozták, hogy a legjobb a gyereknek amiben látszik a húsnak a szálkái, vagy is felismerhetö hogy húsból van. Na a lányom mindent megevett csak az ilyeneket nem, csak a parizer jellegü dolgokat.
2012. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pl. A pick borjúpárizsinak elég jó az állaga.Mindig azt szoktam nézni, hogy ne legyen ,olyan "zselatinos".kb. 2 naponta kap.
2012. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pick párizsit eszi meg, másmilyen márkájút nem. Sonkát nem szereti, pedig vettem olyan finom, drága sonkát a Lidl-ben...a márkáját nem tudom, de igen fincsi volt! :) Virsliből nem válogatós, de jobb minőségűt veszek abból is. (bécsi virslit) Egyszer kóstolt Füstlit is vendégségben, végülis ette azt is, de olyat nem szoktam venni. Mást még nem próbáltam eddig. (13 hónapos)
2012. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pont a "zselatinos" jött be a kisfiamnak, aszpikos pulykamell címen fut, férjem viccesen cicakajának hívja :D Fiam imádja. Másik kedvenc apa chilis párizsija, na azt azért elég ritkán kap. Igyekszünk mi is minőségben jobbakat venni neki. Mondjuk kb heti egyszer vagy kétszer van felvágott a reggelihez.
2012. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!