Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babának hogyan...

5 hónapos babának hogyan készítetek húst?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Csirke mellel kezdtem. Jó puhára főzöm, a főzőlével pépesre turmixolom. Szilikon jégkocka tartóban lefagyasztom, majd kockánként tudom adagolni.

Tudom, hogy nem ezt kérdezted, de én 5 hósan még nem adtam husit. 7 hónaposan kezdtük.

2009. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki sovány csirkemellet. Kevés vízbe, minimális sóval puhára főzöd, vagy én pl. a levesből kivettem, amikor még nem füszereztem meg, csak só volt benne és még répát és krumplit is pépesítettem mellé. A husit keverheted krumplihoz, rizshez babavizzel higíthatod és pépesíted. Én úgy is csináltam, hogy teflonba, olaj nélkül puhára sütöttem és pépesítettem, de lehet sütőbe is olaj nélkül, vagy min. olívaolaj.
2009. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy adtam, hogy őszibarackkal, főtt burgonyával pépesítettem össze a főtt csirke comb sovány részét. Nagyon ízlett a fiamnak.
2009. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!