Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros pöttyös meleg kiütésre...

Piros pöttyös meleg kiütésre van valami segítség?

Figyelt kérdés
Csupa melegkiütéses,piros pöttyös kisbabám nyaka.11 napos. Hintőporozom,de akkor is ilyen. Van rá valami kezelési lehetőség,vagy elmúlik magától? Köszönöm, egy anyuka.

2012. aug. 26. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi vizes fürdetőt használunk, gyerekorvos írta fel. Hintőporra azt mondta hogy az csak árt - bár tudom sokan használják azt és jó szokott lenni. Éjszaka pelusban alszik, igazából ettől múlt el, hogy egyáltalán nem izzadt. Féltem kicsit nehogy megfázzon, de szerencsére nem fázott meg, pedig az ablakok nyitva voltak.
2012. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túl sok mindent nem tudsz tenni sajna, de már jön a hűvösebb. Az én fiam is rettentő érzékeny volt, most lesz 4 éves, idén már csak néhány pötty volt a nyakán, de volt olyan, hogy még a hajas fejbőre is tiszta piros és rücsök volt... :( A gyerekorvosunk is csak annyit tanácsolt, hogy napközben is többször tiszta vízzel mossuk le, meg mikor nagyon eldurvult, akkor írt fel mentolos hintőport, az nagyon jó volt!!!
2012. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 15 hónapos, egész nyáron tele volt melegkiütéssel míg rá nem találtam a FOLYÉKONY hintőporra. Én erre esküszöm, a legeslegjobb. Ami volt kiütés 1 nap alatt elmúlasztotta, és ki sem jön neki ha szépen vékonyan bekenegetem neki.

A sima hintőporról én sem sok jót hallottam:-(

2012. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hintőport nekem sem ajánlották, ellenben az Alsol kenőccsel. 1 nap alatt helyre teszi a meleg kiütést!
2012. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kislányom a nagy melegben sokat pancsizott lavorban, azt nagyon élvezte. Szerintem ez is segített, illetve én is folyékony hintőport használtam. A frezyderm gyárt olyat, ha esetleg rákeresnél.
2012. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én minden piros pöttyöt Neogranromon kenőccsel kenem be legelőször, ha nem múlik el (bár ez elég ritka), akkor kezdek el agyalni a további teendőkön.
2013. jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sudokrém!
2013. febr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!