Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen véleménnyel vagytok a...

Milyen véleménnyel vagytok a BeSafe Izi Comfort X3 biztonsági gyerekülésről?

Figyelt kérdés

Minden tapasztalatot ha megosztanátok velem azt meg köszönném!!

Még csak 4hós a babám,de már majdnem 6,5kiló és 64 centi így lassan át szeretném tenni őt a hordozóból gyerekülésbe.

kb 6hónapos korában!?


2012. aug. 26. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, szeretjük, bár nem tudom, másmilyen ülés milyen lenne, hisz nem cserélgetjük :o) A következő, 18-36-os is besafe lesz nálunk.

Mi 9 hónaposan tettük át a fiunkat, nem kisnövésű, már nem tudom, hány centi volt, de 9 hónaposan 9 kiló volt, és a hordozóból már elöl hátul kilógott. Szerintem stabilan kell ülnie a babának ahhoz, hogy ebben biztonságosan, kényelmesen tudjon ülni.

Egyébként nagyon jó, mert az első ülésről tudod fektetni, ha elalszik benne, jó stabilan be lehet kötni, ha "rángatod", az autó mozog vele, de az ülés nem. Egy baj van vele, hogy nagyon bele lehet izzadni, bár állítólag lehet rá kapni külön nyári üléshuzatot. Mi nem vettünk.

2012. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!