Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell egyáltalán a biztonsági...

Szanka kérdése:

Kell egyáltalán a biztonsági babafürdető? Vagy a szivacs is épp elegendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most lesz az első babám, és hát nagyon félek, a fürdetéstől egészségügyi okok miatt. Egy éve sincs hogy mútötték a kezem, és hát valjuk be azóta nem az igazi. Segítségem nem nagyon lesz fürdetéshez. Tapasztalatok a termékekkel kapcsolatban? Segítsetek!
2012. aug. 7. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nem tudod fogni, akkor célszerű egy ilyen eszköz. Én nagyon szerettem, nem szakadt le a karom fürdetés közben. Kb 1,5-2 hónapostól raktam bele, addig nem tudtam, mert lecsúszott róla.

Nem drága, szerintem jó.


Amíg nem tud ülni, addig tudod használni.

2012. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csatlakozom 1-eshez! ilyenünk volt nekünk is, 8 hónapig használtuk, már 2. héttől.
2012. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amit az előttem író írt teljesen jó és hasznos, de vehetsz fürdető vdröt az is jó. A biztonsági tartóról a lecsúszát meg lehet akadályozni ha alá raksz egy textilpelust.
2012. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi megvettük és az első fürdetés után el is tettük!:)

Anyós megmutatta a technikát, utána már csak úgy fürdettük!

De ha úgy érzed nem tudod biztonsággal megfogni,akkor inkább használd!

2012. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én addig használtam, amíg a köldökét nem érhette víz. Addig végigordította a Fiam a fürdést. Mióta nem használom, imád fürödni.
2012. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Brendonba és a Tescoba is lehet venni szivacsot amire rá lehet fekteti! Én olyat használok az elejétől, mert nekünk a kád nem vált be (10ezer Ft-os biztonságis kád) arra ráfektettem, zuhanyoztattam és kész! Imádja még mindíg! 5hónapos!
2012. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én babám nem viselte el a biztonsági fürdetőt, állandóan ordított benne. Akkor találtunk egy sokkal jobb megoldást, a fürdetőhálót. Így néz ki: [link]

Ezt imádja, gondolom azért, mert nem kemény és merev mint a műanyag biztonsági fürdető, sokkal kényelmesebb. A kád széleire kell akasztani, tulajdonképpen olyan mint egy függőágy. Brendonban lehet kapni.

2012. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem a szivacsnál maradok, mert tényleg én is gondiztam azon, hogy ezek a biztonsági fürdetők műanyagból vannak, és hideg rideg. Hiába veszem meg, ha lehet nem is fogja szeretni, és kidobtam rá feleslegesen a pénzt. Elég sok negatív tapasztalatot hallottam már róla, hasonlókat amiket Ti is írtatok. A szivacs vagy a háló, ezzel szemben sokkal puhább, és könyebben fel is melegszik gondolásom szerint.
2012. aug. 8. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!