Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg a használt babakocsika...

Tényleg a használt babakocsikat nem lehet el adni jó pénzért hiába van alig használt állapotban?

Figyelt kérdés
Miért? Hol ér az annyit ha már 23 000 ft ról 15 000 ft ra le árazva sem kell senkinek?

2012. aug. 27. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

ha a másik oldalról nézed... vagy veszel egy alig használtat aminél azért nem tudod, hogy valóban így van-e, van-e rejtett hibája, vagy kicsit drágábban megveszed újonnan.

szerintem használtan féláron vagy alatta lehet eladni. ha 23.000.- újonnan, akkor használtan olyan 10.000.- amit én adnék érte. de persze attól is függ milyen kocsi, mert ha nem tetszik akkor ingyen se kéne

2012. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Félre értettél nem újanan volt 23 000 hanem annyival tettem ki legelsőnek a hirdetésre újjanan 35 000 ft volt. Most 15 000 ft -ért árúsítom és így sem kell senkinek

Nincs rossz állapotban lábzsák van hozzá meg egy eső védő. Lul vele járó csomagtér.

2012. aug. 27. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
esetleg ha belinkeled a hirdetést lehet tudunk valami tippet adni :)
2012. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg "pang a piac".

Én is több babás cuccot árulok, már ki tudja mióta...és ritkán megy el egy-egy cucc.

Nem csak az ár számít, ha jóformán nincs kereslet...

Kitartóan hirdesd, előbb-utóbb csak elkel.

2012. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az is a baj, hogy túl nagy a kínálat. Ma már szinte mindenki egyből feldobja vaterára, teszveszre a használt babacuccait, így nagyon nehéz eladni, mert a vevők könnyen találnak maguknak jó vételi lehetőséget.

Bp-en könnyebb eladni egyébként. + az ismert márkákat is könnyebb.

2012. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!