Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » El lehet adni egyáltalán a...

El lehet adni egyáltalán a használt babakocsikat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok ilyesmi kérdés van,előre is elnézést érte.

Csak kiváncsi vagyok,meghirdettem a 8 hónapot használt babakocsinkat,senki érdeklődő nincs rá.Pedig 20 ezerrel adom olcsóbban mint vettük,tényleg szép állapotban van.

Ma nézegettem a tesz-veszen a kocsikat,és szinte licitálni se licitálnak nagyon sokra.Ennyire nem kelendő a használt kocsi?Ti hogy adtátok el?Vagy nagyon olcsón kell árulni?

Mert azért elkótyavetyélni sem szeretném.Teljesen elkedvetlenedtem:-(


2011. jan. 28. 06:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ejha! Sajnos mint ha csak én írtam volna! Csak mi kilenc hónapig használtuk, és pont 20-szal kevesebbért kínáljuk. Beleírtam a hirdetésbe, hogy testvérkocsira van szükségünk, másképp megtartanánk - egy nő hívott, hogy van testvérkocsija! :S

Bocs, hogy nem tudok válaszolni, csak el akartam mondani, hogy nem vagy egyedül.

2011. jan. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Próbáld meg leadni egy használt kereskedésen.
2011. jan. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom a választ, nekem tök jól jönne egy alig használt babakocsi is. De páromnak van egy felfogás miszerint az ő gyereke mindenből sajátot kell, hogy kapjon. Az édestestvére felajánlotta, hogy nekünk adja a gyermeke baba bútorait, mivel ő már nem használja. Csak azt volt hajlandó elfogadni, de azt is azért, mert a testvére és az ágy és a pelenkázó komód hiper-szuper.

A babakocsiról neki konkrét elképzelése van, hogy milyen legyen. Őt nem lehetne rábeszélni egy használt kocsira, még ha ingyen lenne akkor sem. Kettőnk közül ő keresi a több pénzt, így azt mondtam neki amíg nem kerül százezrekbe és nekem is megfelel (mert ugye csak én fogom tologatni) addig áldásom rá.

2011. jan. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát igen erre gondoltam én is.Az az igazság hogy anno nekem se jutott eszembe hogy használtat vegyek a babakocsiban.Sok mindent vettem használtan,8 babahinta,játékok,ruhák),de a kocsi új volt.
2011. jan. 28. 07:25
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem hirdesd meg több oldalon is.

Tesz-vesz,Vatera,Jófogás,Babaszoba.hu-n,Expressz.

Valószínüleg sok van belőlük.Talán áprilisba a nagy börzére kiviheted.Én is akkor fogom kivinni.

Mi 85 000 ft-ért vettük,de 40 000 alatt semmi képp nem adom oda.

Mondjuk ebbe van mózes,hordozó stb...

2011. jan. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 kisnita ***** válasza:

Szia!

El lehet adni szerintem. Én mind a két babakocsinkat használtam vettem egyiket a tesz-veszen másikat a vaterán.

Lehet, hogy túl drágán adod azért nem kel el?

Én mindent úgy szoktak feltenni, hogy ha új is hogy a bolti ár feléért és ha annyiért el kel akkor az már nagyon jó.

Ugyan ilyet vettem a kisfiamnak csak sötétebb kék, megkímélt állapotban volt, annyi hibája volt, hogy a tolókaron egy kis helyen meg volt szakadva a szivacs bevonat. 6 ezer Ft-ért vettem.

A másik babakocsink pedig ilyen csak narancssárga-szürke színben. Ez is szinte új volt. 1-2x használták csak. Esővédő is volt hozzá. 5 ezer Ft-ért vettem.

[link]

2011. jan. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 kisnita ***** válasza:

Bocsi, az elsőt nem linkeltem be.

Szóval ez volt az csak sötétkékben.

[link]

2011. jan. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én 3 babakocsit adtam már el használtan. Volt ami még garanciális volt, volt ami kicsit lestrapáltabb (ezt csak 1 ft-ért hirdettem, 5000-ét vitték.)

Nem tudom, mennyi volt az eredeti ár, amiből levonsz 20.000-et,

A garanciálist én 30.000-ért vettem újonnan, 17.000-ért kelt el.


Szerintem az olcsóbb kategóriás kocsikat viszik használtan, persze állapottól függ, de drágább kocsit inkább megvesznek újonnan, még ha rá is fizetik azt a 20-30 ezret.


Persze nem biztos, csak én így gondolom. (Mellesleg én sem vennék használt kocsit, főleg sok pénzért, mert ha nem jön be, buktam a pénzt)

2011. jan. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,biztos igazatok is van abban hogy olcsóbban kell hirdetni.50 ezer volt a kocsi,30-ért hirdettem meg.Lehet leviszem 25-re,de annál olcsóbban nem szeretném eladni.
2011. jan. 28. 08:14
 10/21 anonim ***** válasza:

Én vettem használt babakocsit, mert tudtam, hogy nem sokat fogjuk használni, és amúgy is nagyon drágának találtam őket, szerintem irreálisan. Én biztosan nem adtam volna 50 ezret egy babakocsiért. (ha nagyon akartam volna telt volna rá.)

De semmiképp nem vettem volna használtan sem 20-25 ezerért látatlanban, pl. teszveszen. Inkább olyan helyről, ahol előtte meg lehet nézni, ki lehet próbálni.

2011. jan. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!