Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdhetem a hozzátáplálást?

Mikor kezdhetem a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Ha a babám nagyétkű ,most 2 hónapos és 150 ml tápszert bevág egy nap 6-7szer és sajnos minden evés után keresi a kaját,még enne.De nem akarok neki többet adni mert ez így is sok amit eszik,de ha nem adok ennyit ordít.3 hósan elkezdhetem?5,10kg most.
2009. júl. 26. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Tápszeres babáknál 4hónapos kortól javasolt elkezdeni a hozzátáplálást.Ha előbb szeretnéd kezdeni, beszélj az orvosotokkal, mond el a problémádat. Lehet hogy előbb kellene tápszert váltanotok, vagy táplálóbbat keresni és akkor egy kicsit még várhatsz a hozzátáplálással.
2009. júl. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
várd meg a 4 hónapot.nem mindig ilyen nagy étküek am ezek a babák,egy idő után lehet,hogy alább hagy az étvágya.de az ő szervezete még nincs felkészülve a szilárd kajára.próbáld ki,hogy sörübben adjál neki keveset.pl,másfél 2 óránként 80-100 ml.vagy többet ahogy te érzed.
2009. júl. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Na végre nem csak nekem olyan haspók a babám:). Mi napi 6-szor eszünk 150ml tápszert. 10hetesek vagyunk ma, és 5,30kg. Milyen tápszert esztek? mert mi a milupa Ha 1-est ettük, és azzal nem tudott jóllakni a kicsi, állandóan evett volna, meg ordított egész nap. A védönöm javaslatára átálltunk a sima 1-re, és azóta minden ok, ebböl is eszeik 150ml, de nincs ordítás két etetés között, 3-4órát kibír. Beszélj a dokival, vagy a védönövel. A hozzátáplálással várj 4 hónapos korig. Minden jót.
2009. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia! Nekem a lányom aptamil ha prev-el kezdett. Egy idő után ki is észrevettük, hogy kaja után kb. fél órával már ordít. Azt hittük, hogy a pocak, de mondta a dokinéni, hogy akkor még nem fájhat, hisz le sem ért a kaja...Ekkor váltottunk tápszert, most mildibé 1-et kap, azóta semmi gond nincs:) Árban is sokkal jobb, de ami a legfontosabb a babám szereti és kaka is van:) Mi 3 hónaposak vagyunk, 5-ször eszünk 165-öt. Igaz, egy nap 2-szer biztos hagy belőle. Szerintem cseréljetek ti is tápszert, a hozzátáplálással várj még
2009. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszi a gyors reagálást.Mi a HUMANA HA STARTOT eszi.
2009. júl. 26. 10:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz el szokták kezdeni 4 hósan a tápos babák hozzátáplálását, de ha utánaolvasol, igazából nekik sem javasolják 6 hó előtt. És ez nem attól függ, hogy mennyit eszik, vagy mennyit nem. Az emésztőrendszerének kell megérni arra, hogy hosszútávon jól dolgozza fel az ételeket, és ezt megzavarhatod, ha előbb kezded etetni. Fél évig kielégíti a szervezetét a tej/tápszer.
2009. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!