Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » AKIK 4 HÓNAPOS KOR KÖRÜL...

AKIK 4 HÓNAPOS KOR KÖRÜL KEZDTÉK A HOZZÁTÁPLÁLÁST! Kezdhetem Hipp őszibarackkal? És még valami! Ha már evett natúr tejpépet, akkr a gyümölcsöset kell kóstoltatni? Én úgy tervezem, hogy kóstoltatom a biztonság kedvéért.

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget! ☺☺
2010. jún. 16. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan gyümölcsös pépet adsz neki, amilyen gyümölcsöt már evett, akkor nem gond, ha nem kóstoltatod, amúgy nem árt, ha mindenből csak keveset adsz neki elsőre:)

Ha teheted, inkább almával kezdd, ne őszibarackkal, de ha már az alma megvolt, akkor jöhet a barack:)

2010. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kezdheted éppen őszibarackkal is, de általában almával szokták. Tudom, nincs csak alma a hipp-ben, de én fogok egy almát, megsütöm félbevágva, pépesítem, így adom neki. Ma éppen hipp-et eszik majd, alma-barack felállásban. A kostoltatás mindig csal egy-két kanál legyen, és csak fokozatosan növeld a mennyiséget. 2-3 napig csak egyfélét kóstoltass, utána jöheta következő íz, majd azokat keverheted.
2010. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja! A tejpép. Azért kostóltasd meg vele magát a gyümölcsöt, aztán jöhet az ízesített tejpép.
2010. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
alma, barack, sütőtök is mehet. Vagy alma és sütőtök, ha már külön-külön oké. Tejpépet is adhatsz neki, amire az van írva, hogy 4 hós kortól, az mehet.
2010. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Hippnek van almája, szerintem kezdj azzal (vagy friss almával), utána jöhet az őszibari, krumpli, sütőtök, gesztenye, sárgarépa, cékla, stb... A neten le lehet tölteni a Vida Ági-féle Nagy babaszakácskönyvet, abban le van írva, hogy mikor mit ehet a baba, szerintem nagyon jó!
2010. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!