Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezdhetem a hozzátápl...

Mikortól kezdhetem a hozzátáplálást és hogyan? Anyatejes és tápszeres,3 hónapos kislány anyukája!

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 hós koráig kapott anyatejet (gyakran pótolva) és utána tápszeres volt(lényegtelen, hogy miért, sajnos így alakult). Én 5 és fél hósan adtam először neki gyümölcsleveket és gyümölcsöket, majd 6 hós elmúlt, mikor főzeléket kapott.
2010. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
3,5 hónaposan, először almát keksszel,majd fokozatosan a többi gyümölcsöt és a főzelékeket.
2010. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kekszet én nem mertem adni még ilyen korán, 7-8 hósan kapott először a gluténtartalma miatt. Én még várnék egy-két hónapot, de amúgy nem kötelező. Sokan kezdik már ilyenkor a kóstoltatást és semmi gond. Az enyém is anyatej+tápszeres volt, én 5 hósan kezdtem a gyümölcsökkel.
2010. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!