Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekülés kérdés, súly terén...

Gyerekülés kérdés, súly terén milyen méretek vannak?

Figyelt kérdés
Van egy 16 hónapos lányunk, 7,5 kiló körül. Nekünk nincs autónk, de a szüleimnek igen, tehát vennénk egy gyerekülést. Nézegettem és a legtöbb 9-től kilós, vagy 10 kg-ig van, de utóbbit nem biztos hogy érdemes megvenni hónapokra nem? A 9 kilós is jó lehet már kisebb gyerkőcnek is, esetleg van amiben van szűkítő, vagy hasonló? A másik kérdés, hogy érdemes-e használtan venni? Apukám látott 12.000-ért újat, a használnál viszont félünk, hogy mivel nem értünk annyira hozzá, netán nem vesszük észre, ha hibás, törött, rozoga és hamar tönkremenne. :S Tippek, ötletek?
2012. aug. 27. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

használt gyerekülést tilos venni.

Olyat vegyetek főleg mivel pici ami 0-18ig jó az háttal beköthető mert az még kell neki.

2012. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hát ez így nehéz, mert 9kg-től, 10 hónapos kortól vannak a gyerekülések.

amik 10-13kg-ig vannak, de azok menetiránynak háttal beköthetők, nyilván 1,5 évest már nem kötsz be ellenkező irányba.

ha stabilan ül és a magassága átlagos akkor én 9kg-tól vennék.


előzőnek valahol igaza van, hogy nem szabad használtat venni, de szerintem ha ennyi a keret akkor talán jobb megoldás az, a 12.000.-os ülésbe biztos nem tenném be a gyerekemet, az ilyen árkategóriájú üléseknek töréstesztje sincs, én nem merném

2012. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
MÁ miért ne kötné be háttal. Én most fogok venni 9-25kg háttal beköthetőt, sokkal sokkal biztonságosabb így bekötni a fiam 35kg-ig úgy fog utazni. Most 16 hós lesz.
2012. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

35kg-ig menetiránynak háttal fog utazni a gyereked??? :DDDD

ne haragudj, de én most sírok a röhögéstől :DDD elképzeltem vajon hova fogja tenni a lábát a 35 kilós 5. osztályos gyereked :DDDDD

hát ez nagyon jó poén volt :DDDD

2012. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha elolvasnád azt írtam 25. ig .

4 éves koráig így fog utazni az biztos.

2012. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35-öt írtál :D
2012. aug. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bocsi jogos, de azt írtam 9-25ig ülést nyilván abba nem fogom már vinni 35kg-san ez lég nyilvánvaló, csak aki szereti kötekedni az beleköt ha elüt az ember valamit.
2012. aug. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A 25 kilós gyerek is 5-6 éves, könyörgök hova fogja tenni a lábát szerinted? Majd összehajtoggatod? Nevetséges vagy.
2012. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt válaszokat.


Az a helyzet, hogy nem utazik annyit autóban, hogy érdemes lenne drága ülésre beruházni, vagy hasonlóra szerintem. Arra, hogy elmegyünk a városban a szüleimnél 10 percet a vasúttól a házig, úgy hogy apukám nagyon óvatos, figyelmes vezető, nem hiszem hogy feltétlenül kell egy több 10 ezres gyerekülés. :S

2012. aug. 28. 10:14
 10/12 anonim ***** válasza:
baleset 500m alatt is történhet hiába óvatos az apukád ha egy idióta belétek megy.
2012. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!