Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek ha nincs miből?

Mit vegyek ha nincs miből?

Figyelt kérdés
Először azt hiszitek biztos egy őrült írogat minden félét, és lese szartok, de léci ha tudtok segíteni írjátok meg köszi. A 2 éves kislányomnak október 15. lesz a születésnapja. Nincs miből. Anyuék nem állnak szóba velem, férjem sincs, az egyetem után Emese (baba) csak úgy betoppant az életembe. Építészmérnöknek tanultan, de mostanság nincs mit tervezni. A babára is csak néha a barátnőm szokott vigyázni, de ha nem akkor még egy bébicsőszt is kell kerítenem és még azt is ki kell fizetnem. Szerencse hogy a barátnőmmel egy lakásban lakunk, így megoszlik a rezsi. Nem engedhetünk geg luxust magunknak. Örülök hogy enni inni ruhát tudok venni, és majd az ovit is majd megtudom oldani. Tehát eddig se éltünk luxusban. Most azért szeretnék valami kis szép emlékezetes szülinapot. Egy tortával, esetleg játékkal. Ezért ha tudtok valami jó kis helyet, ahol tudok venni valamicskét aminek örülne, és nem is drága, vagy tudtok valamit amihez nem kell sok minden, és én is megtudom csinálni akkor léci írjatok!

2012. aug. 27. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Süss egyszerűen egy tortát :)

vagy menjetek egy allatkertbe :)

Szerintem az emlekezetes lenni,csinaltok par fotot a teloval,ha nincs kameratok....

2012. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj de egy kétévest már bőven be lehet adni bölcsibe és elvállalni bármilyen állást, ha ekkora gond!
2012. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg annyira meg vagy szorulva, ahogyan írod, semmiképp se vegyél tortát, inkább süssetek együtt, talán valamit még a pici is segíthetne. Ha játékot nem tudsz venni, ő nem fogja megérezni a hiányát.

Sok sikert a továbbiakban! :)

2012. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
TeszVesz, Vatera. Nem hiszem, hogy drága ajándékon kéne gondolkodnod. Szerintem egy csomag gyurma, színes ceruza és 1-2 színező is épp elég, és a gyermeked is biztosan örülne neki! Egy doboz gyurmát, egy doboz ceruzát és mondjuk 2 színezőt megkapsz max. 2 ezer forintért.
2012. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Süss egy egyszerű piskótát , arra majdnem mindent lehet tenni, pudingot,gyümit bármit. A szülinapja pedig nem attól emlékezetes, hogy 10 féle dolgot kap, hanem h érzi: mennyire szereted!! :))
2012. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sütöttem tortát a gyerekeimnek , a legolcsobb is megfelel , hidd el nem azt fogja nézni , hogy cukrászdai drága torta-e. Örülni fog neki , teszel rá gyertyát, amit elfujhat , utána joizüen megeszitek. Nem fogja számonkérni töled , hogy kap-e ajándékot vagy sem , ha nem szokatod hozzá késöbb sem fogja hiányolni. Inkább tedd emlékezetessé ezt a napot, sokszor mond el neki hogy ma van a szülinapja , halgassatok szülinapi zenéket , táncoljatok , élvezni fogja. Vagy mond neki , hogy szülinapod alkalmábol elmentek a parkba vagy mási játszotérre stb...

Egyébként én nem szoktam ajándékot venni , csak a tortát kapják , és igy nem is követelik , örülnek a tortának.

2012. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

euros, 100-as boltban lehet kapni könyveket 500 ft alatt is.


Nem értem, ha nem dolgozol miért kell a bébiszitter? vagy dolgozol és úgy nem jöttök ki a pénzből? Gyerektartás?

2012. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
süs neki palacsinta tortát és tedd bele a kedvencét öntsd le katica bevonoval és rá a gyertyát!!! hidd el jobban fogja értékelni minthogy 20 zer ft játékot kap amúgy is csak a dobozával játszana
2012. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Off:

férjem is építész. Alkalmazott egy cégnél. Mellette állandóan maszekol,folyton jönnek a munkák. Alig van szabadideje.

2012. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Nyilván nem kell elhalmozni a gyereket ajándékokkal, de azért a szülinap ajándékkal teljes egy gyerek életében.

Nézz körül 100 forintos boltokban, kínai boltokban, 2-3 dolgot próbálj meg venni neki azért. Tortát meg süss otthon.

Ja, és el kéne menni dolgozni!!!

2012. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!