Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elektromos orrszívó tényleg...

Az elektromos orrszívó tényleg nem jó? Nekünk nincs porszívónk (sem szőnyeg), csak anyuéknak 1 emelettel lejjebb, de nem szeretném éjszaka kéregetni + nagyon hangos is. Mit vegyek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én vettem - pont az éjszakai zaj miatt, de el is adtam, mert gyakorlatilag semmit sem szívott ki


olvastam róla, hogy van csapra köthető is, ami hasonló hatékonyságú, mint a porszívós

2010. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Találtam szájjal szívósat is, ki tudja, hátha...

[link]

Van pumpás:

[link]


Feladtad a leckét, nem találok sehol a neten csaposat:)

Annyit találtam, h Csöpi márkájú a cucc:)

2010. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi is vettünk nagyon drága volt és gyakorlatilag semmit, de semmit nem szívott ki :S
2010. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk pesztonka volt (elektromos) és tökéletesen működik, jól kiszívja az orrot.
2010. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is Pesztonka elektromos van. Szerintem jó. A védőnőnk amúgy is azt mondta, hogy a porszívóssal vigyázni kell, mert ha gyakran használjuk, akkor még több váladék termelődik, mert nagyon erős.
2010. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, és a lényeg, hogy szívás előtt fel kell lazítani a váladékot, pl tengeri sós orrsprayvel.
2010. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ez volt a nagy dilemmám.Az én lányom6 hónapos és rettenetesen félt a porszívóstól.Vettem egy Graco elektromos orrszívót.


[link]


Én nem bántam meg.Igaz 8 ezer volt,de nem fél tőle,sőt szereti.Ő is nyomja a gombját és kacag attól,hogy berreg az orrszívó.Éjszaka fel sem szokott rá ébredni.Nekem mindig mindent kiszív,pedig van,hogy szinte gumiszerű az ami az orrában van.Napi 2x pedig tengeri vizes orrsparyval fellazítom neki.Szeretem ,mert elemes így ha utazunk is könnyen használhatjuk.

Remélem segítettem.

2010. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én a porszivósat tüdővel megszivom, semmi gond nincs vele, sőt, tök jó. Szóval szerintem felesleges ilyen elektromos stb-re költeni.
2010. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pesztonka elekrtomos,nagyon bevált,Living Lab nem szív eléggé.
2010. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

itt találtam csapra köthetőt, tényleg Csöpi márkájú, őgyhogy gondolom patikában is lehet kapni vagy rendeltetni

[link]

2010. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!