Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha etetés közben bukik a 4...

Ha etetés közben bukik a 4 hetes babám, akkor utána már ne egyen tovább?

Figyelt kérdés

Pl.: 100 ml van a cumisüvegben, de 70-nél már bukik. Próbáltam odaadni a maradék 30-at, de azt is kibukta. Nem tudom, hogy mit csináljak! :(

(Etetés közben többször is büfiztetem).


2009. júl. 26. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem az én lányom 4 hetesen még NEM evett meg 100 ml tápszert!!!!!!!!!!!!Szerintem ez sok neki!!!
2009. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60-70 ml-nél neadj neki többet.Inkább etesd 2 óránként attól függően , hogy kéri e a kajcsit.Ha kibírja 3 órán át akkor 3 óránként etesd.Meg is várhatod hogy kérje ne ébrezd fel..Max 4 órát aludhat.Minden jót, boldog babázást.33 hetes km.
2009. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, de:

nem minden baba egyforma, az én kisfiam nagy súllyal és nagy étvággyal született. Van, amikor 150-et is eszik, és nem bukik. Az ismerősöm kislánya 2 hetesen evett 120-at. Az a baj, hogy mindenki máshogy mond mindent, mindenhol másképp vannak leírva a dolgok.

Én az igény szerinti etetés híve vagyok, vagyis jelzi ő, ha éhes, nem 3 óránként adok neki enni, ő nem egy gép.

A másik, hogy ha nem kér többet, összeszorítja a száját, és nem eszik többet. Figyelek a jelzéseire.

Pár napig egyébként valóban kisebb adagokat adtam neki többször, de már visszaálltunk, és bár bukik egy picit, de nem vészes. Ha kevesebbet adok neki, akkor semmit sem hízik ! (mérleg)

Egyébként ma jön a gyermekorvos, megkérdezem, és leírom majd, hogy mit mondott.

2009. júl. 27. 10:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?
2009. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy többször kevesebbet. Igaz.....

Viszont ma reggel is 130-at evett, 9-kor meg 120-at.

Ordít, ha nem adom oda, pedig próbálkoztam. Most édesdeden alszik. Szerencsére csak 1x bukott. Olvastam itt olyat is, hogy pár hónapos korukra (ha nincs gyomorszáj szűkület pl.), akkor magától elmúlik.

2009. júl. 28. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!