Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel rosszul alvó babák...

Éjjel rosszul alvó babák anyukái! Hogy bírjátok fáradtan a napot? Akinek a babája alszik éjjel - anyukája kiegyensúlyozottabb, türelmesebb?

Figyelt kérdés
Az enyém nem jól alszik, eléggé kivagyok, fejfájásaim vannak és kevés a türelmem, előfordul hogy rákiabálok a babámra, ez a kialvatlanságra fogható?
2009. júl. 26. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Jajjjjjj, de ismerős! Az enyém 13 hónapos, és ez alatt kb 4-5-ször aludta át az éjszakát. Én egész jól bírom, kb este 6-ig, aztán jön a mélypont, de nem alszom el, mert akkor meg túl sokáig fent lennék éjjel. Aztán átesem a holtponton és így is fent vagyok min. éjjel 11-ig. Aztán lefekszem, és a gyerek éjfélkor már felkelt, aztán óránkét, kétóránként... Amit írtál, az szinte biztos, hogy a kialvatlanság miatt van. Most próbálom leszoktatni az éjszakai szopiról, egyébként az enyém közvetlenül mellettünk alszik, az ágyának levettük a felénk eső rácsát, úgyhogy bármikor meg tudom simizni, stb.
2009. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy arra foghatóó! Kávé, amennyitől csak tudsz este aludni, már ha hagy a baba. Napközben ha szundikál, igenis dőlj be az ágyba, nehogy nekiállj takaritani meg tenni-venni! Ha nem is alszol, nyújtóztasd ki magad, olvass újságot, könyvet, kapcsolódj ki, amennyire csak tudsz!!! Ha a nagyi rendelkezésre áll, bizd rá, vigye el sétálni a babádat, vagy épp te menj el a baba nélkül mondjuk kirakatot nézegetni, barátnővel üljetek be valahova beszélgetni 1 órát. Hidd el, sokat számit!!!!
2009. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom se alszik jól most van egy hete pont hogy ordít egész éjjel...:(

Én is kivagyok teljesen fáradt vagyok ,fejfájás is ismerős...türelemről nem is beszélve

volt,hogy én is már rákiabáltam,de szégyeltem is utánna magam:(:(nem az a bajom ,hogy sír meg nem alszik,hanem inkább az,hogy nem tudom miért???és közbe hulla fáradt is vagyok

megetettem,tisztába tettem,itattam ,kisfogát is bekentem neki(mivel most azok is szépen elindultak kifelé)és csak sír sír sír..:(

9hós a kislányom és nálunk is ugy van,hogy késő délután alszik...felkel fürdés9kor utolso hami aztán jó ha 11-éjfél körül elalszik.Én napközben meg ha akarnék se tudnék elaludni.:(Próbáltam de nem megy.kitartás reméljük nem sokáig fog ez az idöszak tartani...

2009. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányom 6 hós, egy kezemen megtudnám számolni hogy hányszor aludta át az éjszakát.Az is ritkaság számba megy, ha jól alszik.Van hogy én is veszekszek rá éjjel, utánna meg lelkiismeret fúrdalásom van.Tényleg az a legbosszantóbb, hogy nem tudom az okát.Mostanában nem akar visszaaludni éjjel.Próbálj nappal pihenni, ha tudsz!Mást nem nagyon tehetünk, egyszer csak vége lesz!Kitartást!
2009. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek aki ideírt üzenem, hogy az én babám sem volt a "már 2 hetesen végigalussza az éjszakát" típus, és egyszer csak elmúlt 1 éves és az éjjelek átváltoztak. Most is kel enni 5-fél6 felé, és jó esetben még visszaalszik, de ha nem akkor is fél8-tól 5ig, 6ig alszik! És fogalmam sincs mit csináltam másképp:)Mindenkinek kitartás, annak is aki szerint ez mindig így lesz, mert nem lesz:)
2009. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, mivel nem vagyok egyedül én is kitartást kívánok mindenkinek, ha nem is nyugodt / kicsi esély /, de kevés ébredős éjszakát és nyugis nappalokat:)
2009. júl. 27. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!