Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hányhat egy 3 hetes...

Miért hányhat egy 3 hetes kisbaba etetés után? Már 3 napja minden egyes etetés után, a büfinél kihányja a tejcsit. Mit csináljak? És széklete is ritkán van.

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget írni más anyák biztos jobnban fogják tudni,én még csak pocak fázisban agyok,de szerintem ezt hívják úgy,hogy bukás...Szóval nem lehet,hogy reflux?

Ha nagyon nagy hülységet mondok,megérdemlem a lepontozást...

2009. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bukik a baba.A reflux komolyabb dolog, nem hinném hogy az.Próbáld szopi közben is megbüfiztetni, sok levegőt nyel azért bukik.Az is normális ha csak ritkán van kaki.Anyatejes? A szervezete jól hasznosítja a tejet, nincs salakanyag.Ne aggódj!Jó babázást!
2009. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg büfiztetni cicizés közben.Valószínűleg sok levegőt nyel és a levegőre ül a tejcsi és mikor büfizésre kerül sor a tejcsi jön elől.Milyen ritkán van széklete?Ha 5 napig nincs széklete akkor kell aggódni.Ami a pocakjában marad kaja azt hasznosítja ezért is előfordulhat , hogy nem kakil sokat.Ha hízik és nem fáj a pocija , nem zavarja , hogy nem kakil,nem nyugtalan, akkor nem kell aggódnod.Minden jót.33 hetes km.
2009. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Várj,én nagyon keverek akkor vmit.Mert én végig azthittem,hogy a bukás az már a reflux,szóval nem is hittem,hogy az komolyabb.De jól van mert magára a bukásra gondoltam én is:)Akkor csak nem tévedtem sokat:DJupppi:D
2009. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ilyen volt.Mi kaptunk tápszert-bukásgátló- amiből cici előtt kellett adnom neki,hogy benn tartsa a tejcsit.Nem sokat 10ml-t adtam, és ettől valamivel jobb lett.

De mivel így is gyakran "hányt", és szopi közbe büfiztettem, és ezzel többre mentem mint a tápszerrel.Próbáld meg..remélem bejön:)

2009. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így akartam írni:De mivel így is gyakran "hányt", szopi közben büfiztettem, és ezzel többre mentem mint a tápszerrel.Próbáld meg..remélem bejön:)
2009. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sokat hasznosítottam. Sajnos azt nem tudom hogy mi az a reflux, de már mostanában kezd jobb lenni a büfiztetés. Eddig is szopizás közben büfögtettem és annak ellenére is hányt. Mostmár hál istennek csak egy kicsi tejcsi jön vissza. Széklet viszont naponta van, csak eddig naponta többször volt.

De így már megnyugodtam. Köszönöm még egyszer.

2009. júl. 27. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!