Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hós kisfiam két...

5 és fél hós kisfiam két hónapon keresztül átaludta az éjszakákat, mostanában pedig óránként-kétóránként ébred. Vigasztalhatatlan sokszor és már ott tartunk, hogy éjszaka kétszer is eszik, sőt fal -éhes lehet?

Figyelt kérdés
Fogacskát nem látok, bár rengeteget folyik a nyála és egyfolytában tömköd mindent a szájába. Elkezdtük a hozzátáplálást, szépen haladunk a gyümölcsökkel.Napközben 4 óránként eszik, 2-3szor alszik. Mit tegyek, hogy visszaálljon az éjszakai nyugalom? Mit és hol rontottam el? Kipróbáltuk a Viburcol homeós kúpot, a camomillat és a dentinox-ot is..
2012. aug. 28. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg bevezetni neki a tartalmasabb főzeléket is, persze csak a neki való zöldségekkel. Hátha tényleg éhes, és tuti, hogy nem a foga bántja.
2012. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a foga jön, de én inkább növekedési ugrásra gondolok. Szoptatod vagy tápszeres? Miket eszik?
2012. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban szerintem tuti a foga. Saját példámból kiindulva gondolom így. +ha éhes lenne nem 1-2 óránként ébredne, hanem ritkábban, mivel óránként nem éhezhet meg. Most 7 hós a lányom és az elmúlt 1,5 hónapban elég rosszul aludt. Most két napja kijött az alsó 2 foga, és láss csodát a mai éjszaka 6,5 órát aludt egyhuzamba, holott mostanában a 3 óra volt a max. Már bánom hogy nem adtam neki dentinoxot rá korábban, legközelebb mindenképp fogok.
2012. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 16.-án voltunk 5 hónaposak, és dettó. Én is a fogára gondolok, vagy pedig nem elég már neki a tápszer. Reggel 6 körül már fenn van, alig bírjuk kivárni, hogy felébrdjen a nagy, és mehessünk le aludni mert nyűgös. Szeptembertől remélem jobb lesz mert kezdi a nagy az ovit, így a hozzátáplálásra is jobban oda tudok figyelni, és lesz időm főzni a picinek, nem leszünk mindig lenn.
2012. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha az én lányomról olvasnék. 5 hónapos koráig átaludta az éjszakát, most 6 hónapos múlt, 2-szer kel éjszaka. Én a nagy melegre gondolok, remélem ha bejön az ősz, és visszaáll a nem nyaralós rend, akkor ez is visszaáll. Amúgy a doktornőnk szerint éhes, csak anyatejes, pár hete kezdtük el a gyümölcsöket, nem haladunk valami gyorsan, de még azóta is 2-szer kel. Gondoltam fogzásra is, de 1,5 hónap elteltével sem bújt ki, úgyhogy tuti nem a foga miatt kel...
2012. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!