Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A napokban a ti babátok is...

A napokban a ti babátok is nyűgös, sírós? Már három napja rémálom minden éjszaka, csak sír és semmi sem jó neki. Nem éhes stb stb. minden kilőve, már csak a front lehet, nekem is fáj a fejem miatta, lehető is front érzékeny mint én? 10 hós

Figyelt kérdés
Valahogy tudom segíteni az alvásban? Álmos, de felsír mindig, és kifáradásig képes sírni.
2012. jan. 12. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan ez van nálunk is! 7 hónapos a fiam, eddig nagyon jó alvó volt, de pár napja rémálom az éjszaka, van, hogy már ilyenkor este is 5-6* felkel. Neki sem jó semmi, kezembe nem jó, leteszem nem jó, ringatom nem jó, énekelek, nem jó, apa nem jó. Cici, cumi nem kell. Csak sír. :( A szívem majd megszakad, remélem hamar vége lesz, arról nem is beszélve, hogy én sem tudom rendesen kialudni magamat.
2012. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A múlt éjszaka katasztrofális volt... Hasonlított a szeparációs szorongásos éjszakákra.

10 hónapos


Örülök, hogy nem vagyunk egyedül!

2012. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Én mikor már nagyon nem bírtam, magam mellé vettem, úgy jól aludt pár órát.

2012. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az én egyévesem meg úgy alszik, ahogy eddig még szinte soha. Tény, hogy jönnek-mennek a frontok, de amit leírtatok, nálunk az mindig a fogaktól volt.

Most is éppen jópár ezerszer ébredős, sehogy sem jó, mindenhogy fáj éjszakán és nyűgös nappalon vagyunk túl és ki is bújt a 3. rágófoga. Ez összességében a 11. foga és mindegyiknél hasonlóan kínlódósak voltak az éjszakák.

Lehet hamarosan kiderül, hogy nálatok is ez van a dologban.

2012. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

22:06 vagyok.

Nálunk biztos, hogy nem a foga!

2012. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21:59-es vagyok, nálunk lehet, hogy fogacska van a dologban, már egy ideje szenvedünk vele, de valahogy nem akar kibújni. Cicizni sem nagyon akar, inkább a kanalas kaja megy. :(
2012. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem mùlt èjjelna 11hòsom annyit nyöszörgött, forgolàszott a kisàgyban hogy hajnalra s feje volt ott ahol este lefekvèsnêl a làba... :D
2012. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk az utóbbi napokban :(( Már kezdek kikészülni :( Óránként kel, 4 órától meg félóránként. 7 hónapos, nem látom, hogy a fogacskája akarna jönni,de persze az is kínozhatja. Próbáltam a viburcol kúpot, a chaomilla homeopátiás bogyót, de semmi nem használ. Most már csak az időben bízom.
2012. jan. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálunk ma egész jó éjszaka volt, 1* kelt, szopizott, és aludt is tovább.
2012. jan. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a helyzet nálunk is, rá sem ismertem az addig mindig nyugodt, békés, mosolygós babámra (7,5 hós). Viszont megfigyeltem, ha hidegfront jön, mindig hatalmasakat alszik nap közben is, remélem nálatok is így lesz a következő napokban!
2012. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!