Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a szebb név? Hanga...

Melyik a szebb név? Hanga vagy Csenge vagy Napsugár?

Figyelt kérdés
A vezetéknév Szalai. Van már egy Kincsőnk. :-) Magyar nevek tetszenek nekünk. Esetleg már ötlet?
2012. aug. 28. 15:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hanga
2012. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából a Napsugár csak férjemnek tetszik jobban. Az úgy gondlom nem lesz, csak kíváncsi voltam a véleményetekre. A Hanga lenne a kedvencünk, csak mi sem igazán tudjuk eldönteni, hogy illik-nem illik a vezetéknévhez. A Villő nagyon tetszene, de egy nagyon jó barátunknak, akivel gyakran csinálunk programokat Villő a kislány. :-) Valahogy nekem Villő. :) Azt hiszem a Csenge a befutó.
2012. aug. 28. 17:28
 13/17 anonim ***** válasza:
Hanga. Napsugár nevet biztos nem adnám, mert gyereknek nagyon aranyos, de egy 40-es nőnél már érdekes inkább :-)
2012. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%

Csenge sztem borzalmas, a nővéremék is ezt a nevet választották, hátt...

Hanga az furi nekem:S

A Napsugár viszont gyönyörű, én ezt választanám:)

Nekem tetszik Delinke, Hunóra

De ha ezek extrémek nektek akkor a Luca is szép:)

2012. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A Luca szép név,csak nagyon sok van már. Szeretnénk olyat, hogy ha valaki kimondja a nevét ne azon kelljen gondolkozni, hogy most melyik xy az a sok közül?
2012. aug. 28. 19:48
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha nem akartok gyakori nevet, akkor a Csengét szerintem pont ne válasszátok, mert abból - legalábbis felénk - rengeteg van.
2012. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hanga. A Csenge és a Napsugár borzalmas.
2019. júl. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!