Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milli Mia krémtúrót mikor...

Milli Mia krémtúrót mikor ehet már egy baba? És túró rudit, ha leszeditek róla a csokit?

Figyelt kérdés
Milyen időközönként kaphat és mennyit egy krémtúróból vagy egy túró rudiból?
2012. aug. 28. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
6-7 hós kortól kaphat, 1-2 hetente, de én milli miat nem adnék töméncs cukor, inkább csinálj otthon túrókrémet, igazi túróból és gyümiből.
2012. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem 1 éves kor után.

milli mia tele van cukorral, ezért várnék vele, a túró rudi csoki nélkül meg... nekem furcsa. elolvastad már az összetevőit? túrót nem igen látott, szerintem a csoki része a legkevésbé ártalmas :)

na nem azt mondom, hogy enyém nem szokott kapni, de értelmetlennek tartom leszedni azt a kis csokit, hogy tiszta e-t és műanyagot cukorral egyen a baba :)

azt is 1 éves kor után szerintem. enyém hetente 1x-2x eszik ezt vagy azt, amúgy túrót összeturmixolok gyümölccsel és kekszet teszek bele, így szereti a legjobban :)

2012. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyesmit én csak 2 éves kor után adtam neki, nem hiányzik egy gyereknek, ha nem tudja, mi az. Ráadásul nem is olcsó. Vaníliás joghurtot szokott kapni 10 hós korától, ennyi volt az édesség.
2012. aug. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Krémtúrót és túró rudit is tudsz otthon készíteni. Válaszd inkább ezt a megoldást, ha szeretnél adni a babádnak. :) Én a kislányomat 1 éves kora után hetente egyszer megleptem ilyesmivel. :)
2012. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én adtam 11 hónapos fiamnak egy falat Cserpes Trudit. Nincs benne semmi mesterséges adalékanyag (mint ahogy a többi Cserpes termékben sem) csak ezért mertem kipróbálni. Semmi baja nem lett tőle, de nem is kattant rá. :) Krémtúrót viszont a sok cukor és az adalékok miatt nem adnék neki. Barackos túrókrémet szoktam neki készíteni túróból és friss gyümölcsből.
2012. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 31. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!