Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lábfej nélküli harisnya vagy...

Lábfej nélküli harisnya vagy hagyományos lábfejes?

Figyelt kérdés
Ti milyet vesztek majd? Miért? Most két éves a kisfiam. Egyre több lábfej nélkülit látok és most ezen töprengek hogy vajon miért jobb vagy éppen rosszabb...
2012. aug. 28. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a 10 éves fiamnak is olyat használtam és a másfél éves lányomnak is olyat fogok. Az ok egyszerű. Ha kilyukad az ujjánál,akkor a zokni lyukad ki és az harmadannyiba kerül mint egy új harisnya. És így a harisnyat 2 évig is tudjuk használni.
2012. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kislányom nem tűri meg a zoknit, mindent megtesz annak érdekében, hogy le tudja venni, így lábfejeset veszek neki. Most 20 hónapos profi módon leveszi a cipőt vagy szandit, hogy megszabaduljon a zoknitól.
2012. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én télen szeretem használni a lábfejnélkülit, mert egy zoknival ugyanolyan, mintha harisnya lenne (sőt, térdzoknival tulajdonképpen a vádlinál dupla réteg). Oviban/hazaérve meg elég csak a lábfejnélkülit levenni, nem kell külön szenvedni, hogy le a harisnya fel a zokni.
2012. aug. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk minden gyerkőc meg akart szabadulni a zoknitól, így mi lábfejeset használtunk. Bentre akár rövidgatyóval is. Egyébként nagyon aranyosak voltak a mindenféle színű, meg csíkos harisnyákban, a "zokni" pedig maradt.
2012. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hableány44 válasza:
Én már mászós kora óta lábfej nélküli harisnyát veszek neki és játszáshoz kiváló még nadrág helyett is, mert az orra nem kopik ki és nem feszül rajta ha már éppen kinövőben van. Most meg már bölcsibe is abba öltöztetem. Én Busha márkát használtam eddig, de most felfedeztem egy sokkal jobb minőségűt a www.trendsale.hu áruházban. Itt vannak egyébként harisnyák is amik csúszásmentesek én azokat is szeretem ráadni.
2012. szept. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!