Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rugalmas, vagy hagyományos...

Rugalmas, vagy hagyományos kendőt vegyek? Van értelme ha mindkettő van ha nem okoz anyagilag gondot?

Figyelt kérdés
Szívem szerint szinte csak hordoznék; nálam a babakocsi ami másodlagos, de az már megvan.

2012. ápr. 30. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Újszülöttnek rugalmasat, később vehetsz hagyományosat is. Nekünk Liliputi van, itthon rengeteget van benne, igaz, mi az utcán inkább kocsizunk.
2012. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó ezt hallani:)! Én azt gondolom, hogy vegyetek csak szövött kendőt( a rugalmast csak elölhordozásra, csak több rétegben szabad használni, és 6- 7 kiló körül már Neked nem jó ha elöl hordozod a hátad és gátad miatt, nameg ő is nézelődne már majd, szóval a rugalmasnak hamar lejár az ideje), a rugalmas árárn pedig érdemes elmenni oktatóhoz, aki segít a kötés(ek) pontos kivitelezésében(újszülötteknél fontos), vagy ha elöl megy egyedül, segít hátra tenni.

A szövött kendő a legideálisabb picibabához is, mivel csak átlósan"nyúlik", így nem enged a kötés de felveszi a pici vonalát., ebben tudod elérni az ideális pózt:). Szövött kendők közül is azt ajánlom, hogy csíkos(segít a sávonkénti meghúzásban), használt, azaz jól betört kendőt keress(Didymos, Lana, Girasol...márkájút). Ha kérdésed van még írj nyugodtan privit:)!

2012. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha anyagilag nem gond, akkor szerintem van értelme mindkettőnek. Kezdőként szerintem egyszerűbb rugalmasozni, sőt, a puhasága miatt sok baba jobban is szereti, mint a szövöttet.

De van egy kendő, a Je Porte Mon Bebe (JPMBB), ami bár rugalmas, de végig lehet használni. Keress rá, lehet, hogy tetszene! :)

2012. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szövött kendő a legjobb, de ha eddig nem használtál kendőt, akkor a JPMBB ideális tanulóeszköz. Nekünk is van szövött is, meg "zsömbi" is. Felváltva használjuk, mikor mihez van kedvünk, szóval simán megfér a kettő egymás mellett :-)
2012. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!