Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájdalmas szélgörcs?

Fájdalmas szélgörcs?

Figyelt kérdés
Tápszeres a kisbabám, evéseknél mindig kapja az Espumisan L cseppet megy is tőlle a szél rendesen, és kakija is van 1-2 naponta! Viszont sűrűn előfordul, hogy egy-egy pukit erős szinte visitós sirás kisér!!Ennyire fájna a pukizás, vagy csak fél tőle??? Tapasztaltatok ilyet a babátokon???
2009. júl. 27. 07:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a pukizás fáj,hanem a hasa. A beleket fesziti a szél a puki elött.
2009. júl. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ez nálunk is volt és sajnos még van is néha. Én is használtam az espumisant, de mikor elmeséltem a gyerekorvosnak, hogy napi 1 kaki van és előtt visítás, akkor írt fel valami görcsoldót, amit gyógyszertárban kevertek ki. Most azt kapja (espumisant nem adom ezzel egyidőben) Egyelőre várom a hatást.

Torna sokat segít, ne csak akkor mikor már visít a pukizás miatt. Én majdnem minden etetés előtt tornáztatom, ha nem farkas éhes, és olyankor még mosolyog is, ha könnyebben szabadul ki egy kis puki.

2009. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!