Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől nem lehet egy nőnek...

Mitől nem lehet egy nőnek gyereke? Milyen betegségre utal? És mi idézheti elő?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet.

Különféle hormonproblémák (pajzsmirigyhormon eltérés, magas prolaktin), PCOS, korai petefészek kimerülés, petevezeték elzáródása, ami lehet akár egy gyulladás eredménye is, endometriózis, miómák stb.

Rengeteg minden.

2012. aug. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőmnek a napokban erős alhasi görcsei és fájdalmai voltak,majd rosszul lett és kórházba került.Ultrahang vizsgálat nem mutatott ki semmiféle elváltozást,viszont délben mennek nőgyógyászhoz,és attól fél hogy nem lehet majd babája.Mindez egy 13 éves lánynak megrázó lenne... Ilyen tünetek jelenthetik ezt?
2012. aug. 30. 00:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem:) Nyugtasd meg szegényt!
2012. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké...:)
2012. aug. 30. 00:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. aug. 30. 00:57
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt már nőgyógyászati vizsgálaton,az ultrahangos volt.Azáltal kimutathatóvá válhat ?
2012. aug. 30. 01:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Néhány dolog igen, de sok minden nem.

De nem hiszem, hogy egy ilyen probléma miatt azonnal arra kellene gondolni, hogy meddő lesz tőle.

2012. aug. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem én,csak a neten ezt írták : Ma már ezt a betegséget, amelynek gyakori tünete az erős görcsös menstruáció....


Ez nem túl megnyugtató,ugyanis ő menstruál és úgy lett rosszul ahogyan említettem.

2012. aug. 30. 01:11
 9/9 anonim ***** válasza:
17 évesen azt mondták hogy 10% az esély arra hogy gyermekem legyen. Van 2 csodás gyermekem. És most tervezzük a harmadikat :-)
2012. aug. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!