Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos baba mar hisztizhet?...

7 honapos baba mar hisztizhet? Mi a teendo?

Figyelt kérdés
lanyom 7 honapos mult, eddig is nagyon igenyelte a tarsasagunkat(kerlek, ne irjatok hogy igen, mert igy szoktattam), eljatszik egyedul20-30 percet, de a latotereben kell lennunk. par napja viszont (en vagy a ferjem) ha lemegyunk a takarojarol es nem konkretan vele foglakozunk valosaggal ordit, folynak a konnyei es ha visszamegyek jatszani, vagy felveszem azonnal elhallgat. mi mindig abban biztunk, ha jol elkezd mozogni akkor elfogallja magat(gurulva kozlekedik es negykezlab hintazik) es mi is felszabadulunk kicsit de ez egyre rosszabb. hasonlo tapasztalatokat varok :)
2009. júl. 27. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:

szia,


nem lehet, hogy szeparációs szorongás? Azzal nem lehet mit tenni, csak a türelem és a türelem :)

Egyébként én is bírom, aki azt mondja, ja mert úgy szoktattad. Én sose szoktattam arra alányomat, ha kellett, megfőztem kivasaltam stb. Sose szerette, ha mással foglalkozom, de most aztán meg végképp. Szintén 7 hónapos.

2009. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!