Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztizhet egy 9hós baba,...

Hisztizhet egy 9hós baba, vagy a szüksegleteit jelzi ilyen hevesen?

Figyelt kérdés

Ötödszörre se talalom el mit akar,pedig 2.gyerek,és nem is most került hozzám:-))),de létezik hogy hisztizik?

Megfesziti magat,hatradobja ha nem talalom el elsőre mit akar.Őszinten, de alig birom ki hogy ne kiabaljak rá,amikor lesöpri a kajat a talcaról és üvölt.Aztan mégis megeszi.Mondjuk fogzik ezerrel.Főleg etetésnél van ez...

Szerintetek?


2009. dec. 28. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
hiszti.de lehet,hogy a fogzás váltja ki ennyire nála.bár nem szeretem mikor mindent a fogzásra húzunk rá,mert ez szerintem nem igaz.mi 11 hónaposak vagyunk,most kezdi a visítást,még el nem dobja magát,remélem nem is fogja.amikor visít valamiért akkor én mindig felemelem és azt mondom hogy pszt!!ezt erőteljesen és többször megismétlem és abbahagyja,utána jókat nevet rajta.lassan ő is utánozza,hogy pszt!!persze ilyenkor mindig a szájára teszem a kezem is,jelezve hogy nem tetszik amit csinál.
2009. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
term észetesen hiszti,mert érvényesíteni akarja az akaratát.Én nem szoktam törődni vele ilyenkor,hagyom,amíg megnyugszik.Ha viszont az étellel malackodik,akkor elvisezm az asztaltól.Ha nagyon hisztis,akkor kihagy egy étkezést.Nem lesz tőle ssemmi baja.És természetesen mindig erélyesen rászólok,hogy nem szabad,
2009. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!