Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maxi Cosi Tobi. Vélemények?

Maxi Cosi Tobi. Vélemények?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok meg erről az ülésről a véleményeteket tapasztalaitokat.

Ki lehet használni 18 kg-ig?

Kényelmes, biztonságos??


2009. júl. 27. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A 2009-es modell értékelése:

Maxi Cosi Tobi (2009-es modell)


ADAC-értékelés: jó


Összegzés: Az egyik legjobb gyerekülés 9-től 18 kilogrammos testsúlyig, amely az autó biztonsági övével is rögzíthető. A beépítés módja minden tesztelési kritériumban jól vizsgázott. Előnyös tulajdonsága, hogy a gyerekülés biztonsági öve több fokozatban állítható az öv kikapcsolása nélkül is.


Leírás: ECE-csoport I, 9-18 kg (kb. egy és négy év) közötti gyerekek számára. Gyerekülés hózentróger-övvel és központi övfeszítéssel. Az ülés tömege: 8,9


Az előző modell ADAC értékelése:

biztonság - megfelelő

használhatóság - jó

kényelem - nagyon jó

kezelhetőség - jó

összességében - megfelelő.


Élőben én még nem használtam, de ezek jó minősitések.

2009. júl. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen van, kényelmes a fiamnak. Szívesen utazik benne és jókat alszik. Már össze is hányta, a huzatot könnyen le lehet venni, gépben 30 fokon mostam, nem ment össze. A biztonságra jó minősítést kapott, ezért vettük meg, de szerencsére tapasztalataim ez irányban nincsenek.

Remélem nem is lesznek!

2009. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó,ilyet akartunk mi is.Azért nem ez lett,mert megláttuk a BébéConfort Axiss nevű ülését(ez kifordítható,így könnyebb bele tenni a babát)és beleszerettünk.A fiam most 15 hós,és imádja.
2009. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!