Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik autósülést választanáto...

Melyik autósülést választanátok? Maxi Cosi Rodi vagy Cybex Solution. Tapasztalatok, vélemények.

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk az utóbbi van, egészen pontosan ez: [link]

4 éves a nagyfiam, jó neki, a vállvédő szárnyakat hiányolom csak, de az újabbikon már az is van, igaz drágább is.

Viszont nem dönthető, nem tudom miért úgy írják! Csak a fejtámlát lehet állítani, de annak nem sok értelme van, mi nem is használjuk.

Nagyon néha alszik csak el benne a kisfiam, akkor sajnos előredől a feje, de ezen a fejtámla döntése sem segítene :)

2011. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és a tárolórekesz az ülés hátsó részén van, így gyakorlatilag használhatatlan, csak arra jó, hogy az ülés papírjait beletegyük.
2011. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Maxi Cosi Rodink van, teljesen elégedettek vagyunk vele.
2011. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a Cybexet néztem a Brendonban, de nem tetszett már a huzata sem. Nagyon műszálas, majdnem olyan, mint a fürdőruha anyaga.


Maxiból másik márkánk volt, nagyon jó volt, kár hogy kinőtte.

2011. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekünk cybex Soluiton X van ennek már jók a vállvédő szárnyai is! néztem a Rodit is de nem jött be! a miénknek szuper a huzata is :-)
2011. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A Maxi Cosit vettük meg végül.
2011. febr. 15. 08:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a dilemmám. Leírnád a tapasztalataidat?
2011. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia. bevált az ülés?
2013. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!